Lot balonem – Łódź

1011

Balon to rodzaj statku powietrznego, który wprawia w zachwyt niemalże każdego. Widok lecącego balonu na niebie zapewne niejednokrotnie wzmaga uczucie zazdrości i chęci znalezienia się właśnie w takiej gondoli.

Zdecyduj się na powietrzną podróż balonem w okolicach Łodzi, by z perspektywy lotu ptaka obserwować pejzaże rozpościerające się w województwie łódzkim. Wraz z innymi uczestnikami udasz się na godzinną przeprawę nad malowniczymi okolicami Łowicza lub Skierniewic. Wniesiecie się na znaczne wysokości, a kierunek wiejącego wiatru wyznaczy trasę Waszego lotu. Będąc kilkaset metrów nad powierzchnią ziemi zetkniesz się z uczuciem wolności, bezpośrednim kontaktem z otwartą przestrzenią i świeżym powietrzem, a krajobrazy rozpościerające się poniżej z pewnością wywołają niebagatelne wrażenie.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ilość osób

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Okolice Łowicza i Skierniewic. Dokładne miejsce startu ustalane jest przez pilota.

 • Czas trwania

  Zalecamy zarezerwowanie sobie ok. 3-4 godzin. Czas rozłożenia balonu to 1 godzina, podobnie trwa złożenie. Sam lot zajmuje również ok. 60 minut.

 • Pogoda

  Lot może się odbyć gdy prędkość wiatru nie przekracza 15 km/h. Deszcz, mgły jak i chmury burzowe uniemożliwiają lot. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące, które będą obserwowały start balonu.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój, dostosowany do odpowiedniej pory roku. Proponujemy założyć nakrycie głowy, bluzę z długim rękawem, kryte obuwie na płaskiej podeszwie. Polecamy także wziąć okulary przeciwsłoneczne.

 • Wymagania

  Nie zaleca się udziału kobietom powyżej 6 miesiąca ciąży i osobom z epilepsją, chorobami układu krążenia. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Realizacja uzależniona jest zebraniem grupy 2-3 uczestników.

 • Informacje dodatkowe

  Starty lotów balonem w sezonie letnim odbywają się zazwyczaj tuż po świcie oraz późnym popołudniem, na około 2 godziny przed zachodem słońca. W zimie natomiast lot jest możliwy w ciągu całego dnia. Prezent realizowany w grupie 2-3 osobowej.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Podobne produkty

Social Media
Płatności
product