Lot Balonem dla dwojga w Warszawie

1011

Nie masz pomysłu na prezent dla żony, rodziców lub przyjaciół? Chciałbyś sprawić komuś bliskiemu miłą niespodziankę? Lot balonem dla dwojga w okolicy Warszawy to niezwykła atrakcja, która z pewnością ucieszy każdego, kto zostanie obdarowany voucherem. Jeśli przelot balonem jest Twoim marzeniem - nie czekaj, spełnij je! Zabierz ze sobą ukochaną osobę i razem spędźcie cudowne i romantyczne chwile w przestworzach. Podczas lotu będzie Wam towarzyszył doświadczony pilot, który zadba o bezpieczeństwo, abyście mogli w pełni się zrelaksować i skupić na tym co najpiękniejsze - widokach. Zobaczcie stolicę z niecodziennej perspektywy, z lotu ptaka. Piękne wspomnienia na zawsze pozostaną w Waszej pamięci.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lot może odbyć się w promieniu 50km od Warszawy (lub innego miasta). Za dodatkową opłatą (1-2 zł/km) możliwy jest z bardziej oddalonych miejsc na terenie województwa mazowieckiego.

 • Czas trwania

  Zalecamy zarezerwowanie sobie ok. 3-4 godzin. Czas rozłożenia balonu to 1 godzina, podobnie trwa złożenie. Sam lot zajmuje również ok. 60 minut.

 • Pogoda

  Lot może się odbyć gdy prędkość wiatru nie przekracza 15 km/h. Deszcz jak i chmury burzowe uniemożliwiają lot. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące, które będą obserwowały start balonu.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój, dostosowany do odpowiedniej pory roku. Proponujemy założyć nakrycie głowy, bluzę z długim rękawem, nieprzemakalne lub sportowe obuwie. Polecamy także wziąć okulary przeciwsłoneczne.

 • Wymagania

  Wymagany jest dobry stan zdrowia. Nie zaleca się udziału kobietom powyżej szóstego miesiąca ciąży.

 • Informacje dodatkowe

  Starty lotów balonem w sezonie letnim odbywają się zazwyczaj tuż po świcie oraz późnym popołudniem, na około 2 godziny przed zachodem słońca. W zimie natomiast lot jest możliwy w ciągu całego dnia

#Marek i Gonia

Odgłos jaki wydaje ten palnik powoduje ciarki na całym ciele, podobnie uczucie unoszenia się. Uczucie patrzenia na wszystko z góry bez żadnych szybek jak w samolocie jest nie do opisania. Instruktor pokazywał nam rzeczy, które byśmy pewnie przegapili. Nie ma się co dziwić, byliśmy tak podekscytowani lotem i widokami, że nie wiedzieliśmy na czym dłużej skupić uwagę.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product