Lot Balonem dla dwojga w Lesznie

1

Lot balonem w Lesznie to wspaniały pomysł na rocznicę, zaręczyny, bądź prezent ślubny. To również niezwykły prezent dla rodziców bądź przyjaciół. To doskonała okazja, aby razem z ukochaną osobą spędzić romantyczne chwile wśród chmur. Piękne widoki, cudowna atmosfera, cisza, błogi spokój i bliskość z naturą, to wszystko czeka na Was podczas tego emocjonującego wydarzenia, jakim jest przelot balonem. Szybując nad drzewami, domami i łąkami, cieszcie się każdą minutą spędzoną w gondoli balonu. Lot balonem to niezwykła atrakcja, z której skorzystać może każdy. Podaruj sobie i swoim bliskim emocje w prezencie. Piękne wspomnienia pozostaną na zawsze w Waszej pamięci. 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lot może odbyć się w promieniu 50km od Leszna lub innego miasta. Za dodatkową opłatą (1-2 zł/km) możliwy jest z bardziej oddalonych miejsc na terenie Wielkopolski.

 • Czas trwania

  Zalecamy zarezerwowanie sobie ok. 3-4 godzin. Czas rozłożenia balonu to 1 godzina, podobnie trwa złożenie. Sam lot zajmuje również ok. 60 minut.

 • Pogoda

  Lot może się odbyć gdy prędkość wiatru nie przekracza 15 km/h. Deszcz jak i chmury burzowe uniemożliwiają lot. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące, które będą obserwowały start balonu.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój, dostosowany do odpowiedniej pory roku. Proponujemy założyć nakrycie głowy, bluzę z długim rękawem, nieprzemakalne lub sportowe obuwie. Polecamy także wziąć okulary przeciwsłoneczne.

 • Wymagania

  Wymagany jest dobry stan zdrowia. Nie zaleca się udziału kobietom powyżej szóstego miesiąca ciąży.

 • Informacje dodatkowe

  Starty lotów balonem w sezonie letnim odbywają się zazwyczaj tuż po świcie oraz późnym popołudniem, na około 2 godziny przed zachodem słońca. W zimie natomiast lot jest możliwy w ciągu całego dnia

#Lullcia

Lot balonem to cały rytuał, bez pośpiechu, z klasą. I w tym chyba tkwi piękno i urok latania balonem. Wielka dawka emocji, pięknych widoków, chwil z ukochanym. Na pamiątkę lotu został mi pierścionek na palcu:) Zaręczyliśmy się!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product