Lot Balonem dla dwojga w Białymstoku

1011

Widok lecącego balonu zawsze wzbudza podziw i wielkie zainteresowanie. Spoglądając w niebo z zazdrością patrzyłeś na ludzi lecących balonem nad domami i drzewami? Spełnij swoje marzenie, wykup voucher na lot balonem, zabierz ukochaną osobę bądź przyjaciela i wspólnie cieszcie się cudowną chwilą lecąc wśród chmur. Zobaczysz jaki piękny jest świat widziany z góry. Ile ciekawych miejsc można dostrzec, których jeszcze nie widziałeś. Rozwijaj w sobie nową pasję, poczuj wolność i przeżyj fantastyczną przygodę. 

Balonem steruje doświadczony pilot, członek kadry narodowej, wykonujący loty od 1989 roku. Uczestniczył w rajdach po niebie USA, Japonii, Meksyku, Szwajcarii, Włoch, Francji, Węgier, Ukrainy, Litwy, Łotwy i Rosji.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lot może odbyć się w promieniu 50km od Białegostoku lub innego miasta. Za dodatkową opłatą (1-2 zł/km) możliwy jest z bardziej oddalonych miejsc na Podlasiu.

 • Czas trwania

  Zalecamy zarezerwowanie sobie ok. 3-4 godzin. Czas rozłożenia balonu to 1 godzina, podobnie trwa złożenie. Sam lot zajmuje również ok. 60 minut.

 • Pogoda

  Lot może się odbyć gdy prędkość wiatru nie przekracza 15 km/h. Deszcz jak i chmury burzowe uniemożliwiają lot. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące, które będą obserwowały start balonu.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój, dostosowany do odpowiedniej pory roku. Proponujemy założyć nakrycie głowy, bluzę z długim rękawem, nieprzemakalne lub sportowe obuwie. Polecamy także wziąć okulary przeciwsłoneczne.

 • Wymagania

  Wymagany jest dobry stan zdrowia. Nie zaleca się udziału kobietom powyżej szóstego miesiąca ciąży.

 • Informacje dodatkowe

  Starty lotów balonem w sezonie letnim odbywają się zazwyczaj tuż po świcie oraz późnym popołudniem, na około 2 godziny przed zachodem słońca. W zimie natomiast lot jest możliwy w ciągu całego dnia

#Zofia i Paweł

Niesamowita wycieczka, którą otrzymaliśmy z okazji 30 rocznicy ślubu. Było wprost bajecznie, troszeczkę nerwów bo to jednak ogromna wysokość, a tu ani szyby, ani drzwi, tylko wielki kosz. Jednak po chwili oswojenia można było już delektować się przelotem i podziwiać widoki. Wspaniały prezent, dziękujemy.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product