• W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.
 • W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.

Lot Awionetką nad Łodzią

3541

PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Lot awionetką, w trakcie którego będziesz miał okazję z kilkuset metrów nad ziemią obserwować otaczające przepiękne widoki jakie oferuje Łódź i okolice. Doświadczony pilot będzie na bieżąco komentował przebieg lotu, a w słuchawkach będzie słychać korespondencję radiową w języku polskim i angielskim, ponieważ działamy w strefie międzynarodowego lotniska kontrolowanego Łódź – Lublinek. Podniebna przygoda nad Łodzią obejmuje spotkanie zapoznawcze z lotnictwem z możliwością lotu samolotem.

W czasie lotu będziesz obserwować to, co jest niewidoczne z pozycji piechura. Lot awionetką nad Łodzią to wyjątkowa okazja do wzbicia się na wysokości, by móc z perspektywy lotu ptaka podziwiać Łódź i jej okolice. Poczujesz delikatne przeciążenia, a nade wszystko poczujesz nieopisaną wolność. Wszystkie przyziemne troski i zmartwienia pozostawisz na lądzie, a podczas lotu będziesz wyłącznie delektować się wspaniałą podniebną przygodą! Na długo nie zapomnisz tych chwil i z pewnością będziesz chciał je powtórzyć!

 Prezent zawiera:

 • Spotkanie zapoznawcze z lotnictwem, podczas którego każdy uczestnik pozna zasady bezpieczeństwa, weźmie udział w wykonywaniu wszelkich czynności przedlotowych oraz zapozna się z podstawowymi definicjami w zakresie aerodynamiki czy meteorologii.
 • Około 20 minutowy lot samolotem typu: Cessna, Piper, Tecnam - w zależności od dostępności (jeśli po informacjach wstępnych będziesz chciał w nim uczestniczyć). Dokładna trasa jest zmienna zależnie od dostępności przestrzeni powietrznej. Lot odbywa się nad miastem Łódź i okolicami. 
 • Niecodzienne możliwości dokumentacji fotograficznej.
Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Ilość osób

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lotnisko międzynarodowe Łódź - Lublinek.

 • Pogoda

  Niekorzystne warunki atmosferyczne (poniżej minimów dla samolotu lub lotniska) mogą uniemożliwić realizację lotu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Osoby towarzyszące mogą przebywać poza bramą lotniska. Na terenie lotniska przebywają wyłącznie osoby upoważnione do realizacji lotu.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój oraz okulary przeciwsłoneczne. Proponujemy wziąć ze sobą aparat fotograficzny, kamerę.

 • Wymagania

  Łączna waga uczestników nie może przekroczyć 255 kg., maksymalna waga 1 os. to 85 kg (przy uczestnictwie 3 os.), maksymalny wzrost - 190 cm, wiek – min. 6 lat (niepełnoletni - za zgodą i pod opieką pełnoletnich opiekunów).

 • Informacje dodatkowe

  Prezent sezonowy realizowany od kwietnia do końca września, w grupach 2-3osoby. Rezerwacje przyjmowane z 7 - dniowym wyprzedzeniem. Uczestnik przed wydarzeniem podpisuje umowę uczestnictwa w locie.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności