Lot Awionetką nad Łodzią

3541

PRODUKT NIEDOSTĘPNY

Lot awionetką, w trakcie którego będziesz miał okazję z kilkuset metrów nad ziemią obserwować otaczające przepiękne widoki jakie oferuje Łódź i okolice. Doświadczony pilot będzie na bieżąco komentował przebieg lotu, a w słuchawkach będzie słychać korespondencję radiową w języku polskim i angielskim, ponieważ działamy w strefie międzynarodowego lotniska kontrolowanego Łódź – Lublinek. Podniebna przygoda nad Łodzią obejmuje spotkanie zapoznawcze z lotnictwem z możliwością lotu samolotem.

W czasie lotu będziesz obserwować to, co jest niewidoczne z pozycji piechura. Lot awionetką nad Łodzią to wyjątkowa okazja do wzbicia się na wysokości, by móc z perspektywy lotu ptaka podziwiać Łódź i jej okolice. Poczujesz delikatne przeciążenia, a nade wszystko poczujesz nieopisaną wolność. Wszystkie przyziemne troski i zmartwienia pozostawisz na lądzie, a podczas lotu będziesz wyłącznie delektować się wspaniałą podniebną przygodą! Na długo nie zapomnisz tych chwil i z pewnością będziesz chciał je powtórzyć!

 Prezent zawiera:

 • Spotkanie zapoznawcze z lotnictwem, podczas którego każdy uczestnik pozna zasady bezpieczeństwa, weźmie udział w wykonywaniu wszelkich czynności przedlotowych oraz zapozna się z podstawowymi definicjami w zakresie aerodynamiki czy meteorologii.
 • Około 20 minutowy lot samolotem typu: Cessna, Piper, Tecnam - w zależności od dostępności (jeśli po informacjach wstępnych będziesz chciał w nim uczestniczyć). Dokładna trasa jest zmienna zależnie od dostępności przestrzeni powietrznej. Lot odbywa się nad miastem Łódź i okolicami. 
 • Niecodzienne możliwości dokumentacji fotograficznej.
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ilość osób

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lotnisko międzynarodowe Łódź - Lublinek.

 • Pogoda

  Niekorzystne warunki atmosferyczne (poniżej minimów dla samolotu lub lotniska) mogą uniemożliwić realizację lotu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Osoby towarzyszące mogą przebywać poza bramą lotniska. Na terenie lotniska przebywają wyłącznie osoby upoważnione do realizacji lotu.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój oraz okulary przeciwsłoneczne. Proponujemy wziąć ze sobą aparat fotograficzny, kamerę.

 • Wymagania

  Łączna waga uczestników nie może przekroczyć 255 kg., maksymalna waga 1 os. to 85 kg (przy uczestnictwie 3 os.), maksymalny wzrost - 190 cm, wiek – min. 6 lat (niepełnoletni - za zgodą i pod opieką pełnoletnich opiekunów).

 • Informacje dodatkowe

  Prezent sezonowy realizowany od kwietnia do końca września, w grupach 2-3osoby. Rezerwacje przyjmowane z 7 - dniowym wyprzedzeniem. Uczestnik przed wydarzeniem podpisuje umowę uczestnictwa w locie.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product