Lot Awionetką dla dwojga w Nowym Targu

3541

Świat widziany z lotu ptaka za każdym razem zapiera dech w piersiach. Już dziś, dzięki nam masz szansę zobaczyć go wspólnie z bliską Ci osobą. Lot widokowy awionetką w Nowym Targu to propozycja dla wszystkich par, które cenią sobie widoki pięknych panoram. Dodatkową atrakcją i wisienką na torcie dla każdego fana lotnictwa będzie możliwość zapoznania się z maszyną, w której odbędziecie lot. Jej budowę, sposób działania oraz zasady poruszania się awionetką przybliży Wam doświadczony pilot, który zadba o Wasz komfort i bezpieczeństwo podczas lotu. Chętnie też odpowie na wszelkie nurtujące Was pytania. Po krótkim szkoleniu przed odlotem, zasiądziecie w wygodnej kabinie statku powietrznego i wspólnie rozpoczniecie przygodę, która na pewno zapisze się w Waszej pamięci na długo. Nie zapomnijcie zabrać aparatu i kamery, aby uwiecznić te wyjątkowe chwile.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Aeroklub Nowy Targ, ul. Lotników 1.

 • Czas trwania

  Całość realizacji łącznie z przygotowaniem do lotu trwa około 60 minut. Sam lot trwa 20 minut.

 • Pogoda

  Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić odbycie atrakcji. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Do dwóch osób obdarowanych prezentem może dołączyć osoba towarzysząca, ponieważ samolot mieści na pokładzie maksymalnie trzech pasażerów oraz pilota. Dodatkowe osoby towrzyszące mogą przebywać na terenie lotniska podczas realizacji prezentu.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój oraz okulary przeciwsłoneczne. Proponujemy wziąć ze sobą aparat fotograficzny i/lub kamerę.

 • Wymagania

  Maksymalna waga uczestników 250 kg. Minimalny wiek, to 16 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana zgoda opiekunów lub ich obecność podczas realizacji.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent sezonowy realizowany w miesiącach kwiecień- wrzesień.

#M&M

Piękna atrakcja, otrzymaliśmy ją jako prezent ślubny. Lot bardzo przyjemny i emocjonujący, pan pilot bardzo sympatyczny. Wspaniałe widoki, które uwieczniliśmy na filmie. Polecamy i pozdrawiamy :)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product