Jazda OFF ROAD Land Rover Defender

 Jazda terenowa to z pewnością niezapomniana, fantastyczna przygoda, ale również jest sprawdzianem umiejętności, sprytu i odwagi. Nie każdy kierowca wie jak poradzić sobie w terenie, szczególnie takim, który pokonuje się po raz pierwszy. Z nami nie tylko sprawdzicie się w roli pilota nawigującego kierowcę, ale również poznacie specyfikę samochodu wykorzystywanego do jazdy off road.

Zasiadając za kierownicą niekwestionowanej terenowej legendy – Land Rover Defender poznacie tajniki nawigacji, którymi kierują się profesjonalni kierowcy off road. Trasa została starannie dobrana w taki sposób, by jak najbardziej uatrakcyjnić jazdę. Będziecie mieli okazję zwiedzić najciekawsze i najpiękniejsze miejsca w pokonywanym przez was terenie. Miejscowy krajobraz zachwyca i sprawia, że przejażdżka staje się jeszcze bardziej ekscytująca.

Na początku spotkania, nasz instruktor przedstawi wam podstawową wiedzę teoretyczną z zakresu wyposażenia i obsługi auta terenowego, oraz nawigacji. W tym celu poznacie, czym jest road book – książka bardzo pomocna podczas pokonywania nieznanych terenów. W symboliczny, obrazkowy sposób zawarte są w niej wskazówki dotyczące konkretnej trasy, nauczycie się sposobów jej odczytywania i każde z was wczuje się w rolę prawdziwego pilota! Z taką wiedzą będziecie gotowi by pokonać teren wyznaczonej dla was trasy, który może być piaszczysty, lekko błotnisty, pokryty wzniesieniami, ale przede wszystkim bardzo malowniczy i zachwycający krajobrazami Mazowsza.

W trakcie jazdy zamienicie się miejscami, by każde z was mogło wcielić się w rolę pilota i kierowcy.

 

Realizacja nie jest jazdą OFF ROAD po trudnym terenie.

Czytaj więcej

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł