• W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.
 • W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.

Land Rover Defender - ekstremalna jazda z road book dla dwojga

3401

Jazda terenowa to z pewnością niezapomniana, fantastyczna przygoda, ale również jest sprawdzianem umiejętności, sprytu i odwagi. Nie każdy kierowca wie jak poradzić sobie w terenie, szczególnie takim, który pokonuje się po raz pierwszy. Z nami nie tylko sprawdzicie się w roli pilota nawigującego kierowcę, ale również poznacie specyfikę samochodu wykorzystywanego do jazdy off road.

Zasiadając za kierownicą niekwestionowanej terenowej legendy – Land Rover Defender poznacie tajniki nawigacji, którymi kierują się profesjonalni kierowcy off road. Trasa została starannie dobrana w taki sposób, by jak najbardziej uatrakcyjnić jazdę. Będziecie mieli okazję zwiedzić najciekawsze i najpiękniejsze miejsca w pokonywanym przez was terenie. Miejscowy krajobraz zachwyca i sprawia, że przejażdżka staje się jeszcze bardziej ekscytująca.

Na początku spotkania, nasz instruktor przedstawi wam podstawową wiedzę teoretyczną z zakresu wyposażenia i obsługi auta terenowego, oraz nawigacji. W tym celu poznacie, czym jest road book – książka bardzo pomocna podczas pokonywania nieznanych terenów. W symboliczny, obrazkowy sposób zawarte są w niej wskazówki dotyczące konkretnej trasy, nauczycie się sposobów jej odczytywania i każde z was wczuje się w rolę prawdziwego pilota! Z taką wiedzą będziecie gotowi by pokonać teren wyznaczonej dla was trasy, który może być piaszczysty, lekko błotnisty, pokryty wzniesieniami, ale przede wszystkim bardzo malowniczy i zachwycający krajobrazami Mazowsza.

W trakcie jazdy zamienicie się miejscami, by każde z was mogło wcielić się w rolę pilota i kierowcy.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

4.7/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Warszawa

Kup w zestawie 8 lokalizacji

PrezentMarzeń - Warszawa249 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  dojazd ok. 30km w kierunku Lublina.

 • Czas trwania

  30 minut.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji biorą wyłącznie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Czasem jazdy osoby realizujące mogą dowolnie się podzielić.

#Magdallena

Super prezent! Dostaliśmy go na nasz wspólny wieczór panieńsko - kawalerski od przyjaciół. Wyprawa godna polecenia. Świetnie się razem bawiliśmy. Obydwoje mogliśmy sprawdzić swoje umiejętności za kierownicą auta terenowe - i to jeszcze jakiego! LAND ROVER DEFENDER jest niepowtarzalny! Taki potężny o surowej konstrukcji. Polecam, żeby każdy przeżył kiedyś taką jazdę osobiście!

#Kamila_

Super wyprawa, tereny naprawdę są bardzo malownicze, aż miło było popatrzeć za szybę auta :)

#J&O

Było fantastycznie! Land Rover to klasyka sama w sobie! Zawsze chciałem zasiąść za kółkiem tego auta! Moja żona z kolei zachwycała się krajobrazem. Obydwoje jesteśmy zadowoleni, fajny sposób na spędzenie razem czas w bardzo przystępnej cenie :)

#Karolina

Witam, proszę o konkretną lokalizację .

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, jazdy z road book są realizowane w okolicach Kołbieli, ok. 30 km od Warszawy w kierunku Lublina. Pozdrawiam Małgorzata Serafińska Prezent Marzeń

Social Media
Płatności