Land Rover Defender - ekstremalna jazda z road book dla dwojga

3401

Jazda Land Roverem Defender dla dwóch osób. Podczas gdy jedna osoba będzie prowadzić terenówkę, druga zajmie się odczytywaniem Road Book i pilotowaniem kierowcy.

Komu podarować Jazdę z Road Book ?

 • Parze, która lubi aktywnie spędzać wolny czas
 • Bliskiej osobie, która interesuje się motoryzacją
 • Przyjacielowi jako oryginalny pomysł na prezent

Jazda z Road Book dla dwojga

Na początku spotkania instruktor przedstawi podstawową wiedzę teoretyczną z zakresu wyposażenia i obsługi auta terenowego, oraz nawigacji. W tym celu osoby obdarowane poznają, czym jest Road Book – książka bardzo pomocna podczas pokonywania nieznanych terenów. W symboliczny, obrazkowy sposób zawarte są w niej wskazówki dotyczące konkretnej trasy. Uczestnicy nauczą się sposobów jej odczytywania i każdy wcieli się w rolę pilota. Jazda trwa 30 minut. Podczas jazdy, uczestnicy zamienią się miejscami tak aby każde miał okazję prowadzić samochód.

Land Rover Defender

Land Rover to legenda sama w sobie, już nazwa pobudza zmysły nie tylko maniaka motoryzacji. Sama marka swoją historią sięga 1948 roku. Defender charakteryzuje się kanciastą linią podwozia, która zgodnie z prawda kojarzy się z niezawodnością. Wnętrze Defendera różni się od samochodów użytkowanych na co dzień – stacyjka zlokalizowana jest po lewej stronie kierownicy a kluczyk podczas odpalania przekręca się w przeciwną stronę. Land Rover Defender jest typowym terenowym pojazdem, przeznaczonym do zadań specjalnych.

Trasa przejazdu

Trasa rozpoczyna się w miejscu oddalonym o 30 km od Warszawy w malowniczych mazowieckich wsiach. Samochód pokona takie przeszkody jak piasek, błoto, strome podjazdy i zjazdy i wiele innych. Osoby obdarowane będą miały okazję w pełni wykorzystać moc napędu 4x4 wedle swoich oczekiwań i umiejętności. Trasa przejazdu dobierana jest indywidualnie.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Wszystkie samochody są dopuszczone do ruchu i na bieżąco przechodzą kontrolę techniczne.

Aby zasiąść za kierownicą samochodu terenowego niepotrzebne są dodatkowe umiejętności i doświadczenie. Wymaganiem jest posiadanie prawa jazdy. Miejsce pasażera zajmuje instruktor, który udziela rad i wskazówek kierującemu. Trasa przejazdu dobierana jest indywidualnie.

To dobry pomysł na prezent ponieważ

 • Wręczony zostaje gotowy prezent dla dwóch osób
 • Uczestnicy mogą nauczyć się czegoś nowego, m.in. korzystania z Road Book
 • Spełnia się marzenie kierowcy, który uwielbia motoryzację pod każdą postacią
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.7/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  okolice Kołbieli, ok. 30 km od Warszawy w kierunku Lublina.

 • Czas trwania

  30 minut.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji biorą wyłącznie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Czasem jazdy osoby realizujące mogą dowolnie się podzielić.

#Magdallena

Super prezent! Dostaliśmy go na nasz wspólny wieczór panieńsko - kawalerski od przyjaciół. Wyprawa godna polecenia. Świetnie się razem bawiliśmy. Obydwoje mogliśmy sprawdzić swoje umiejętności za kierownicą auta terenowe - i to jeszcze jakiego! LAND ROVER DEFENDER jest niepowtarzalny! Taki potężny o surowej konstrukcji. Polecam, żeby każdy przeżył kiedyś taką jazdę osobiście!

#Kamila_

Super wyprawa, tereny naprawdę są bardzo malownicze, aż miło było popatrzeć za szybę auta :)

#J&O

Było fantastycznie! Land Rover to klasyka sama w sobie! Zawsze chciałem zasiąść za kółkiem tego auta! Moja żona z kolei zachwycała się krajobrazem. Obydwoje jesteśmy zadowoleni, fajny sposób na spędzenie razem czas w bardzo przystępnej cenie :)

##Igor

Witam, czy terminy są wyznaczane kupując prezent czy są dowolne?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, realizacje można ustalać indywidualnie w naszym Dziale Rezerwacji z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem preferowanej daty. Pozdrawiam, Elżbieta Michałek

#Karolina

Witam, proszę o konkretną lokalizację .

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, jazdy z road book są realizowane w okolicach Kołbieli, ok. 30 km od Warszawy w kierunku Lublina. Pozdrawiam Małgorzata Serafińska Prezent Marzeń

Social Media
Płatności
product