Jazda Lamborghini Gallardo vs Nissan GT-R – Tor Poznań

3371
1169

Weź udział w pasjonującej jeździe Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR. Zasiądź za kierownicą legendy w świecie motoryzacji – Lamborghini Gallardo. Silnik V10 - 5,2 l, 520 KM, 1505 kg wagi, 315 km/h maksymalnej prędkości i 3,8 s. do osiągnięcia pierwszych 100 km/h! Te parametry sprawiają, że Gallardo plasuje się w czołówce wśród supersamochodów. Same dane techniczne robią wrażenie, a co dopiero możliwość ich osobistego sprawdzenia!

Twoja motoryzacyjna przygoda na tym się nie skończy! Do Twojej dyspozycji oddany zostanie także Nissan GTR! To godny przeciwnik dla sławnego Lambo! Zasiądziesz za kierownicą Nissana o mocy 588 KM! Nissan GTR potrzebuje jedynie 3,5 s., by na zegarach wskazówka dobiła pierwszej setki! 310 km/h to maksymalna prędkość, jaką może osiągnąć Nissan. Nie bez powodu zatem znany jest jako jeden z najszybszych aut na świecie, które produkowane były seryjnie.

Jazdę Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR odbędziesz po krętęj, głównej pętli na torze Poznań. Zasiądziesz za kierownicą każdego z wyżej opisanych aut, doznasz naprawdę mocnych wrażeń, a ekstremalna jazda przysporzy Cię o przysłowiowy 'wiatr we włosach'. Nad przebiegiem realizacji przejażdżki, a przede wszystkim nad bezpieczeństwem czuwać będzie instruktor, który będzie towarzyszył Tobie podczas przejazdów.

    Lamborghini Gallardo Nissan GTR
  Moc 520 KM 588 KM
  Przyśpieszenie 0 - 100 3,8 s. 3,5 s
  Pojemność (cm3) 4961 3800
  Silnik V10, 5,2 l. VR38DETT twin-turbo V6
  Napęd na cztery koła 4WD
  V max 315 km/h 310 km/h
  Skrzynia biegów 6-biegowa 6-biegowa sekwencyjna
   

   

  Zagospodarowany na miejscu starych pasów lotniska Ławica – Tor Poznań, jest największym (dł. 4083 m) torem wyścigowym w Polsce o nawierzchni asfaltowej, w którego skład wchodzi także 1480 m tor kartingowy. Należący do Automobilklubu Wielkopolskiego obiekt, stanowi miejsce wyścigów motocyklowych i samochodowych na szczeblu zarówno krajowym, jak i europejskim.

  Jazdę zrealizujesz na torze Poznań podczas track day. Tego dnia podczas sesji treningowych na torze będą testowane również inne samochody sportowe. Przed jazdą odbędziesz szkolenie z zasad obowiązujących na torze tj. Znaczenie flag, świateł, zasady jazdy. Następnie instruktor wyznaczy sesję Twojego treningu i po wstępnym przeszkoleniu zrealizujesz jazdę na torze. Impreza track day ma charakter całodniowy.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ilość okrążeń

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3 na pograniczu Przeźmierowa i Ławicy.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i buty na miękkiej podeszwie.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B.

 • Informacje dodatkowe

  Długość jednego okrążenia głównej pętli toru to 4083 m. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

#Mikołaj

Piękne auta ! Super przyspieszenie ! Mnóstwo pozytywnych emocji ! Polecam ! :)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Podobne produkty

Social Media
Płatności
product