Jazda Lamborghini vs Ferrari vs Nissan vs Audi vs KTM – Tor Poznań

1

 Jazda Lamborghini Gallardo vs Ferari F430 vs Nissan GTR vs Audi R8 vs KTM X-BOW to nie lada gratka dla miłośników motoryzacyjnych doświadczeń. Spotkanie ze światowej klasy markami samochodowymi z pewnością sprawi wiele radości nie jednemu kierowcy, ponieważ nie często zdarza się okazja, by zasiąść za kierownicą słynnych modeli w kategorii super samochodów. Wykup więc voucher i spraw sobie bądź bliskiej Ci osobie ogrom szczęścia i mocnych wrażeń, jakie zagwarantuje ekstremalana jazda!

Jazdy odbywają się na profesjonalnym torze wyścigowym Poznań, którego nawierzchnia i trasa umożliwiają 100 %  wykorzystanie potencjału drzemiącego w każdym z aut. Tor w Poznaniu to ponad 4 km długości i aż 12 m szerokości. Czeka Cię pokonanie 14 zakrętów i szybka jazda po asfaltowych odcinkach prostych, z których najdłuższy mierzy 560 m. Twoja przygoda rozpocznie się krótkim szkoleniem teoretycznym, na którym zapoznasz się ze specyfiką każdego z aut oraz poznasz zasady, jakich należy przestrzegać na torach wyścigowych. Jazdy odbędziesz w towarzystwie instruktora, który zasiądzie na miejscu pilota. Do Twojej dyspozycji zostaną oddane największe legendy i luksusowe auta - Lamborghini Gallardo, włoskie Ferrari, zadziwiający Nissan GTR, Audi R8, a także bolid KTM X-BOW. Poniżej przedstawiamy dokładne parametry aut, byś mógł się z nimi zapoznać i przygotować na prawdziwe, motoryzacyjne wyzwanie!

  Ferrari F430 Lamborghini Gallardo Audi R8 Nissan GTR KTM X-BOW
Moc 490 KM 520 KM 430 KM 588 KM 240 KM
 0 - 100 km/h 4 s. 3,8 s. 4,6 s. 3,5 s. 3,9 s.
Pojemność (cm3) 4308 4961 4163 3800 1998
Silnik V8 4.3 l. V10, 5,2 l. V8 4.2 l. V6 3,8 l. 2.0 Turbo
Napęd tylny na cztery koła quattro tylny tylny
V - max 310 km/h 315 km/h 302 km/h 310 km/h 217 km/h

Zagospodarowany na miejscu starych pasów lotniska Ławica – Tor Poznań, jest największym (dł. 4083 m) torem wyścigowym w Polsce o nawierzchni asfaltowej, w którego skład wchodzi także 1480 m tor kartingowy. Należący do Automobilklubu Wielkopolskiego obiekt, stanowi miejsce wyścigów motocyklowych i samochodowych na szczeblu zarówno krajowym, jak i europejskim.

Jazdę zrealizujesz na torze Poznań podczas track day. Tego dnia podczas sesji treningowych na torze będą testowane również inne samochody sportowe. Przed jazdą odbędziesz szkolenie z zasad obowiązujących na torze tj. Znaczenie flag, świateł, zasady jazdy. Następnie instruktor wyznaczy sesję Twojego treningu i po wstępnym przeszkoleniu zrealizujesz jazdę na torze. Impreza track day ma charakter całodniowy.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Ilość okrążeń

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3 na pograniczu Przeźmierowa i Ławicy.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i buty na miękkiej podeszwie.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B.

 • Informacje dodatkowe

  Długość jednego okrążenia głównej pętli toru to 4083 m. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności