Jazda Lamborghini vs Ferrari vs Nissan vs Audi vs KTM – Tor kartingowy Poznań

1

 Fenomenalne Lamborghini Gallardo, 490-konne Ferrari F430, zadziwiający 588-konny Nissan GTR, sportowe Audi R8 i bolid KTM X-BOW! Wszystkie wymienione auta oddane zostaną do dyspozycji każdego, kto wykupi voucher Lamborghini vs Ferrari vs Nissan GTR vs Audi R8 vs KTM X-BOW na torze kartingowym Poznań. Jazda za kierownicą produkcji światowych marek samochodowych to z pewnością spełnienie marzeń nie jednego miłośnika czterech kółek! Jeśli należysz do ich grona wybierz się na obrzeża Poznania, by tam, na profesjonalnym torze wyścigowym przetestować każde z dostępnych aut. Przed przejażdżką zostaniesz zapoznany z zasadami bezpieczeństwa. Weźmiesz także udział w krótkim szkoleniu teoretycznym w zakresie systemów i znaków obowiązujących na torze oraz specyfikacji każdego z aut. Tuż potem zasiądziesz za kierownicą Lamborghini Gallardo, Ferrari F430, Nissana GTR, Audi R8 i pojazdu KTM X-BOW! W przejazdach uczestniczyć będzie także instruktor. Profesjonalny instruktor zdradzi Ci tajniki ekstremalnej jazdy, by Twoja przejażdżka była niezapomniana! Bądź gotowy na mocny zastrzyk adrenaliny!

  Ferrari F430 Lamborghini Gallardo Audi R8 Nissan GTR KTM X-BOW
Moc 490 KM 520 KM 430 KM 588 KM 240 KM
 0 - 100 km/h 4 s. 3,8 s. 4,6 s. 3,5 s. 3,9 s.
Pojemność (cm3) 4308 4961 4163 3800 1998
Silnik V8 4.3 l. V10, 5,2 l. V8 4.2 l. V6 3,8 l. 2.0 Turbo
Napęd tylny na cztery koła quattro tylny tylny
V-max 310 km/h 315 km/h 302 km/h 310 km/h 217 km/h
 
 

 

Zagospodarowany na miejscu starych pasów lotniska Ławica – Tor Poznań, jest największym (dł. 4083 m) torem wyścigowym w Polsce o nawierzchni asfaltowej, w którego skład wchodzi także 1480 m tor kartingowy. Należący do Automobilklubu Wielkopolskiego obiekt, stanowi miejsce wyścigów motocyklowych i samochodowych na szczeblu zarówno krajowym, jak i europejskim.

Jazdę zrealizujesz na torze Poznań podczas track day. Tego dnia podczas sesji treningowych na torze będą testowane również inne samochody sportowe. Przed jazdą odbędziesz szkolenie z zasad obowiązujących na torze tj. Znaczenie flag, świateł, zasady jazdy. Następnie instruktor wyznaczy sesję Twojego treningu i po wstępnym przeszkoleniu zrealizujesz jazdę na torze. Impreza track day ma charakter całodniowy.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Ilość okrążeń

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3 na pograniczu Przeźmierowa i Ławicy.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B.

 • Informacje dodatkowe

  Długość jednego okrążenia toru ponad 1,5 km. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product