Kurs salsy w Lublinie

3771

Słowo „salsa” samo w sobie już wzbudza emocje! Tańczona w parze kojarzy się ze świetną zabawą, flirtem i uwodzeniem partnera. W czasie zajęć tanecznych nauczysz się jak prowadzić w tańcu lub jak być prowadzoną oraz jak odczytywać i podążać za sygnałami partnera. Nowo zdobyte umiejętności pozwolą Ci odczuć czysty komfort tańczenia, który sprawi, że nie raz będziesz bawić się do białego rana. Oprócz tego, że nauczysz się tańczyć – to zajęcia salsy są znakomita formą relaksu, treningu i sposobem na poznanie wielu ciekawych osób!

Zajęcia prowadzone są przez Konrada i Joannę Dąbskich, aktywnie działających na rynku tanecznym od wielu lat, a od 2004 roku zajmujących się głównie salsą. Do bagażu ich tanecznych doświadczeń można zaliczyć m. in. pracę dla TVN przy Tańcu z Gwiazdami, YCD oraz grę w filmie "Kochaj i Tańcz".

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.7/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Zana 19

 • Czas trwania

  Kurs salsy zawiera pakiet 4 lub 8 zajęć, trwa 1 miesiąc. Zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentów.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji może wziąć tylko osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Ubranie swobodne, strój sportowy. Obuwie może być taneczne lub sportowe. Prosimy o nie zakładanie butów z czarną gumową podeszwą, która rysuje parkiet.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

 • Informacje dodatkowe

  Istnieje możliwość wykupienia kursu dla dwóch osób.

#piękna i bestia

Ja należę niestety do grupy mężczyzn, którzy niezbyt dobrze radzą sobie na parkiecie, a moja ukochana uwielbia tańczyć. Więc stwierdziłem, że najlepszym prezentem dla niej będzie wykazanie chęci do nauki tańca. Wybrałem właśnie ten kurs. Za naprawdę niewielką cenę można sporo się nauczyć! Polecam

#ALICJA

ZAJĘCIA SĄ REWELACYJNE! MOŻNA POZNAĆ WIELU ŚWIETNYCH LUDZI, JEST MEGA POZYTYWNA ATMOSFERA!

#Jena

Fantastyczna zabawa, wspaniały trening dla ciała i ducha. Nie jest to takie łatwe, ale po wszystkich zajęciach naprawdę nabraliśmy z moim chłopakiem ogłady i garści umiejętności tanecznych. Nareszcie bez wstydu możemy wyjść na parkiet w czasie imprez ;)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product