Kurs przetrwania w wodzie

Kurs przetrwania w wodzie trwa 36 godzin. Survival wraz z nurkowaniem jest szkoleniem podczas którego uczestnicy używają wyłącznie naturalnych technik przetrwania.

Komu podarować Kurs przetrwania w wodzie?

  • Mężczyźnie który interesuje się szkołą przetrwania i chciałby się jej nauczyć
  • Przyjacielowi, który chciałby sprawdzić swoje umiejętności w dzikim terenie
  • Osobie, która uwielbia nurkować, w wodzie czuję się jak ryba

Kurs przetrwania w wodzie

Kurs przetrwania organizowany jest w dzikim terenie, dzięki czemu uczestnik wczuje się w rolę jaką będzie musiał odegrać podczas szkolenia. Kurs realizowany jest w grupach pod przewodnictwem instruktora, który będzie prezentował tajniki przetrwania. Uczestnicy nauczą się takich rzeczy jak: założyć obóz, rozpalić ogień, czytać mapy, przyrządzić pożywienie itp. Survival to przede wszystkim sztuka przetrwania w ekstremalnych warunkach poza cywilizacją, ale także walka ze swoimi słabościami.

Dodatkowo na uczestników czeka nauka nurkowania w jednej z baz nurkowych na terenie kraju. Umiejętnośc pływania nie jest wymagana, instrutorzy zagwarantują uczestnikom bezpieczeństwo. Każdy uczestnik przed przystąpieniem do atrakcji musi zapoznać się z wymogami zdrowotnymi kwalifikującymi do zejścia pod wodę. Podstawowymi kwestiami do umówienia z lekarzem są astma, operacje, klaustrofobia, epilepsja, problemy z ciśnieniem bądź sercem, choroby uszu oraz inne które mają wpływ na zdrowie i bezpieczeństwo.

Kadra instruktorska

Większość instruktorów prowadzących działania survivalowe ukończyła kurs S.E.R.E. dla pododdziałów rozpoznania. W kadrze są również byli i obecni żołnierze oraz operatorzy jednostek specjalnych wojska i policji, certyfikowani instruktorzy strzelectwa bojowego, członkowie Stowarzyszenia Polska Szkoła Survivalu oraz osoby cywilne po przeszkoleniu wojskowym. Doświadczenie instruktorów wywodzi się głównie z wojska i jednostek pochodnych. Kursy nurkowania odbywają się pod okiem Wykwalifikowanego Instruktora Nurkowania Rekreacyjnego i Technicznego z ponad 10-letnim stażem.

To dobry pomysł na prezent ponieważ

  • Uczestnik może pogłebić swoje dotychczasowe umiejętności
  • Szkolenie to niesamowita przygoda, która łączy w sobie kurs przetrwania z nauką nurkowania
  • To możliwość sprawdzenia swoich umiejętności przetrwania i nabycie nowych doświadczeń
  • Stwarza okazję do nurkowania i odkrywania podwodnych artefaktów
Czytaj więcej

Kup przez telefon

Lokalizacja

wiele lokalizacji 479 zł

MAPA DOSTĘPNYCH LOKALIZACJI

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł