Kurs driftingu – tor Ułęż

1081

Nauka wprowadzenia pojazdu w kontrolowany poślizg. Szkolenie trwa 40 minut, realizowane jest na Torze Ułęż.

Komu podarować Kurs driftingu?

 • koledze, który uwielbia szybką jazdę samochodem
 • mężczyźnie, który chciałby nauczyć się pokonywania zakrętów bokiem
 • osobie, która pasjonuje się motosportem

Kurs driftingu – tor Ułęż

Kurs driftingu umożliwia opanowanie sztuki kontrolowania samochodu w czasie poślizgu, dostarczając potężnej dawki adrenaliny i motoryzacyjnych wrażeń. Nauka driftu realizowana jest na terenie zamkniętego toru Ułęż. Kurs driftingu prowadzony jest przez zawodowego kierowcę. Nauka prowadzona jest naprzemiennie częścią teoretyczną i praktyczną, tak aby na bieżąco sprawdzać nowo poznane techniki jazdy i korygować błędy. Samochody dostępne podczas kursu to: Mazda RX7 (340 KM) oraz BMW M3 (340 KM).

Przebieg kursu:

 • Nauka technik niezbędnych w prowadzeniu auta w poślizg, takich jak: strzał ze sprzęgła, redukcje stawiającą, przeciwskręt czyli tzw. rybka, kopnięcie hamulca.
 • Kolejnym elementem nauki jest odpowiednia koordynacja poślizgu za pomocą kierownicy i pedału gazu. Jeżdżąc po dużym kole z matą poślizgową nauczymy się utrzymywać auto w ciągłym poślizgu.
 • Następnym etapem spotkania jest balansowanie autem i przekładanie samochodu z poślizgu prawym bokiem, na bok lewy, po ósemkowym torze.

Bezpieczeństwo

Nauka driftingu prowadzona jest w warunkach kontrolowanych, na zamkniętych torach, bądź placach. Rozpoczyna ją krótka część teoretyczna, w czasie której uczestnik uzyska niezbędne informacje na temat techniki i przebiegu driftu. Zajęcia prowadzą instruktorzy jazdy i zawodowi kierowcy, którzy przez cały czas trwania kursu służą radą i czuwają nad prawidłowym przebiegiem atrakcji. Samochód, którym poruszają się uczestnicy posiada klatkę bezpieczeństwa, fotele kubełkowe oraz 6- punktowe pasy.

Miejsce realizacji – Motopark Ułęż

Moto Park Ułęż to kompleksowe centrum szkoleniowe zlokalizowane ok 100 km od Warszawy. Ośrodek Doskonalenia Technik Jazdy dysponuje płytami poślizgowymi i wykwalifikowaną kadrą instruktorską. Ponadto Moto Park Ułęż jest miejscem organizacji imprez motoryzacyjnych, wyścigów samochodowych i motocyklowych. Trasa szybkiej jazdy o długości 2500 m pokryta jest równym asfaltem o dużej przyczepności.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • to spełnienie marzeń każdego mężczyzny
 • to idealny prezent do nauki driftu w kontrolowanych i bezpiecznych warunkach
 • podczas kursu można nauczyć się wielu przydatnych umiejętności, które będzie można wykorzystać w przyszłości
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 64 lokalizacje

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  MotoPark Ułęż, Nowodwór 53, 60km od Lublina, 100km od Warszawy.

 • Czas trwania

  Kurs Driftingu trwa około 40min. Jazdy autem odbywają się naprzemiennie z analizami umiejętności i instruktażem dokonywanym przez instruktora.

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i buty na miękkiej podeszwie.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Prawo jazdy kat. B jest wymagane. Dostępny od 18 roku życia.

 • Informacje dodatkowe

  Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

#Jaro

Można się wyżyć, poszaleć za kółkiem, sprawdzić siebie i auto. Polecam! W swoim aucie tego nie powtórzę;)

#Wiktoria

Witam jest możliwość kontaktu telefonicznego z Państwem ?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, zapraszam do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Tel. 604 100 106. Pozdrawiam serdecznie, Nina Seroka

#Natalia

Witam. Chciałabym się zapytać ile minut trwa teoria a ile praktyka? I czy można wykupić np. 80 min kursu ale teoria będzie tylko raz wykładana

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, cała atrakcja trwa 40 minut a instruktorzy na bieżąco udzielają rad. Nauka nie ma formy wykładu tylko analizy wykonywanych zadań przez uczestnika. Pozdrawiam, Nina Seroka

#Marta

Jaki samochód jest do dyspozycji? Pozdrawiam

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, realizacje kursu odbywają się Mazdą RX7 (340 KM) lub BMW M3 (340KM). Pozdrawiam Małgorzata Serafińska Prezent Marzeń

Social Media
Płatności
product