• W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.
 • W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.

Kurs Driftingu – Tor Ułęż

1081

Zawsze marzyłeś, żeby poczuć się, jak bohaterowie filmów z serii "Szybcy i wściekli"? Pragniesz zdobyć umiejętności pozwalające na kontrolowanie poślizgu auta? Chcesz poczuć przypływ adrenaliny i przy tym uczyć się od profesjonalnych i doświadczonych drifterów? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Ekscytujący kurs driftingu pozwoli Ci na poznanie wielu technik wprowadzania auta w poślizg oraz późniejszej jego kontroli. Dzięki zajęciom prowadzonym w szkole driftingu w Motoparku Ułęż, poznasz tajniki balansowania autem, czy płynnego przechodzenia w poślizgu z boku na bok. Nauczysz się koordynowania auta tracącego przyczepność od najlepszych i doświadczonych instruktorów. Podaruj sobie zastrzyk emocji za kierownicą jednego z specjalnie do tego przygotowanych aut na jednym z najlepszych tego rodzaju torów w Polsce. Zostaw za sobą zapach palonych opon! 

Przebieg kursu:

 • Nauka technik niezbędnych wprowadzeniu auta w poślizg, takich jak: strzał ze sprzęgła, redukcje stawiającą, przeciwskręt czyli tzw. rybka, kopnięcie hamulca.
 • Kolejnym elementem nauki jest odpowiednia koordynacja poślizgu za pomocą kierownicy i pedału gazu. Jeżdżąc po dużym kole z matą poślizgową nauczymy się utrzymywać auto w ciągłym poślizgu.
 • Następnym etapem spotkania jest balansowanie autem i przekładanie samochodu z uślizgu prawym bokiem, na bok lewy, po ósemkowym torze.
Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 58 lokalizacji

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  MotoPark Ułęż, Nowodwór 53, 60km od Lublina, 100km od Warszawy.

 • Czas trwania

  Kurs Driftingu trwa około 40min. Jazdy autem odbywają się naprzemiennie z analizami umiejętności i instruktażem dokonywanym przez instruktora.

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i buty na miękkiej podeszwie.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Prawo jazdy kat. B jest wymagane. Dostępny od 18 roku życia.

 • Informacje dodatkowe

  Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

#Jaro

Można się wyżyć, poszaleć za kółkiem, sprawdzić siebie i auto. Polecam! W swoim aucie tego nie powtórzę;)

#Marta

Jaki samochód jest do dyspozycji? Pozdrawiam

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, realizacje kursu odbywają się Mazdą RX7 (340 KM) lub BMW M3 (340KM). Pozdrawiam Małgorzata Serafińska Prezent Marzeń

Social Media
Płatności