Kurs driftingu – tor Ułęż

1081
510 599

Nauka wprowadzenia pojazdu w kontrolowany poślizg. Szkolenie trwa 40 minut, realizowane jest na Torze Ułęż.

Komu podarować Kurs driftingu?

 • koledze, który uwielbia szybką jazdę samochodem
 • mężczyźnie, który chciałby nauczyć się pokonywania zakrętów bokiem
 • osobie, która pasjonuje się motosportem

Kurs driftingu – tor Ułęż

Kurs driftingu umożliwia opanowanie sztuki kontrolowania samochodu w czasie poślizgu, dostarczając potężnej dawki adrenaliny i motoryzacyjnych wrażeń. Nauka driftu realizowana jest na terenie zamkniętego toru Ułęż. Kurs driftingu prowadzony jest przez zawodowego kierowcę. Nauka prowadzona jest naprzemiennie częścią teoretyczną i praktyczną, tak aby na bieżąco sprawdzać nowo poznane techniki jazdy i korygować błędy. Samochody dostępne podczas kursu to: Mazda RX7 (340 KM) oraz BMW M3 (340 KM).

Przebieg kursu:

 • Nauka technik niezbędnych w prowadzeniu auta w poślizg, takich jak: strzał ze sprzęgła, redukcje stawiającą, przeciwskręt czyli tzw. rybka, kopnięcie hamulca.
 • Kolejnym elementem nauki jest odpowiednia koordynacja poślizgu za pomocą kierownicy i pedału gazu. Jeżdżąc po dużym kole z matą poślizgową nauczymy się utrzymywać auto w ciągłym poślizgu.
 • Następnym etapem spotkania jest balansowanie autem i przekładanie samochodu z poślizgu prawym bokiem, na bok lewy, po ósemkowym torze.

Bezpieczeństwo

Nauka driftingu prowadzona jest w warunkach kontrolowanych, na zamkniętych torach, bądź placach. Rozpoczyna ją krótka część teoretyczna, w czasie której uczestnik uzyska niezbędne informacje na temat techniki i przebiegu driftu. Zajęcia prowadzą instruktorzy jazdy i zawodowi kierowcy, którzy przez cały czas trwania kursu służą radą i czuwają nad prawidłowym przebiegiem atrakcji. Samochód, którym poruszają się uczestnicy posiada klatkę bezpieczeństwa, fotele kubełkowe oraz 6- punktowe pasy.

Miejsce realizacji – Motopark Ułęż

Moto Park Ułęż to kompleksowe centrum szkoleniowe zlokalizowane ok 100 km od Warszawy. Ośrodek Doskonalenia Technik Jazdy dysponuje płytami poślizgowymi i wykwalifikowaną kadrą instruktorską. Ponadto Moto Park Ułęż jest miejscem organizacji imprez motoryzacyjnych, wyścigów samochodowych i motocyklowych. Trasa szybkiej jazdy o długości 2500 m pokryta jest równym asfaltem o dużej przyczepności.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • to spełnienie marzeń każdego mężczyzny
 • to idealny prezent do nauki driftu w kontrolowanych i bezpiecznych warunkach
 • podczas kursu można nauczyć się wielu przydatnych umiejętności, które będzie można wykorzystać w przyszłości

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Warto wiedzieć

14 dni
na zwrot prezentu

365 dni
na realizację
darmowa
dostawa

darmowa
wymiana prezentu
gwarancja
ceny

96%
trafionych prezentów

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 63 lokalizacje

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  MotoPark Ułęż, Nowodwór 53, 60km od Lublina, 100km od Warszawy.

 • Czas trwania

  Kurs Driftingu trwa około 40min. Jazdy autem odbywają się naprzemiennie z analizami umiejętności i instruktażem dokonywanym przez instruktora.

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i buty na miękkiej podeszwie.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Prawo jazdy kat. B jest wymagane. Dostępny od 18 roku życia.

 • Informacje dodatkowe

  Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

#Jaro

Można się wyżyć, poszaleć za kółkiem, sprawdzić siebie i auto. Polecam! W swoim aucie tego nie powtórzę;)

#Wiktoria

Witam jest możliwość kontaktu telefonicznego z Państwem ?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, zapraszam do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Tel. 604 100 106. Pozdrawiam serdecznie, Nina Seroka

#Natalia

Witam. Chciałabym się zapytać ile minut trwa teoria a ile praktyka? I czy można wykupić np. 80 min kursu ale teoria będzie tylko raz wykładana

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, cała atrakcja trwa 40 minut a instruktorzy na bieżąco udzielają rad. Nauka nie ma formy wykładu tylko analizy wykonywanych zadań przez uczestnika. Pozdrawiam, Nina Seroka

#Marta

Jaki samochód jest do dyspozycji? Pozdrawiam

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, realizacje kursu odbywają się Mazdą RX7 (340 KM) lub BMW M3 (340KM). Pozdrawiam Małgorzata Serafińska Prezent Marzeń

Social Media
Płatności