Kurs Driftingu – Tor Żerań

Nauka driftingu obejmuje 40 minutowe szkolenie praktyczne i teoretyczne. Realizacja odbywa się na torze wyścigowym Warszawa Żerań. Szkolenie przeprowadzi kierowca rajdowy specjalizujący się w jeździe w pełnym poślizgu.

Komu podarować kurs driftingu?

 • fanowi motoryzacji
 • kierowcy, który pragnie poszerzać swoje umiejętności
 • miłośnikowi mocnych wrażeń

Atrakcja

Podczas szkolenia uczestnik dowie się jak kontrolować i wywoływać poślizg auta. W programie przewidziana jest nauka balansowania pojazdem, płynnego przechodzenia poślizgu z boku na bok czy koordynowania auta tracącego przyczepność. Instruktor specjalizujący się w jeździe w pełnym poślizgu na początku przekaże obdarowanemu informacje teoretyczne, które następnie będzie mógł wykorzystać podczas jazdy na torze. Pojazdy wykorzystywane podczas szkolenia to Mazda RX7 i BMW M3.

Program kursu

Program kursu przewiduje naukę technik niezbędnych do wprowadzenia auta w poślizg, należą do nich: strzał ze sprzęgła, redukcje stawiającą, przeciwskra czyli tzw. rybka, kopnięcie hamulca. Kolejnym elementem nauki jest odpowiednia koordynacja poślizgu za pomocą kierownicy i pedału gazu. Jeżdżąc po dużym kole z matą poślizgową nauczymy się utrzymywać auto w ciągłym poślizgu. Następnym etapem spotkania jest balansowanie autem i przekładanie samochodu z uślizgu prawym bokiem, na bok lewy, po ósemkowym torze.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • podarujesz możliwość zdobycia umiejętności
 • kurs obejmuje zarówno szkolenie teoretyczne jak i praktyczne
 • kupujesz prezent gotowy do wręczenia
Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Tor Żerań, ul. Jagiellońska 71

 • Czas trwania

  Kurs Driftingu trwa około 40min. Jazdy autem odbywają się naprzemiennie z analizami umiejętności i instruktażem dokonywanym przez instruktora.

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i buty na miękkiej podeszwie.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Prawo jazdy kat. B jest wymagane. Dostępny od 18 roku życia.

 • Informacje dodatkowe

  Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


#Kasia

Witam serdecznie, czy szkolenie jest przeznaczone tylko dla jednej osoby czy dla jakiejś grupy i ile czasu kierowca spędzi za kierownicą?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam Kurs Driftingu trwa około 40 min. Jazdy autem odbywają się naprzemiennie z analizami umiejętności i instruktażem dokonywanym przez instruktora. Jest to prezent realizowany przez jedną osobę. Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd. Serdecznie pozdrawiam Agata/Prezent Marzeń

Social Media
Płatności