Kurs bezpiecznej jazdy własnym motocyklem – Ostrawa

4631

Szkolenie motocyklowe odbywa się w Ostrawie na torze Libros i trwa 4 godziny. Przewidziany jest podział na część teoretyczną i praktyczną. Podczas kursu uczestnik korzysta z własnego motocykla.

Komu podarować szkolenie motocyklowe?

 • kierowcy, który chciałby podnieść poziom bezpieczeństwa na drodze,
 • pasjonatowi motoryzacji,
 • każdemu, kto uwielbia zwiększać swoje umiejętności.

Szkolenie w Ostrawie

Kurs obejmuje część teoretyczną trwającą godzinę, a także część praktyczną, która trwa 3 godziny. Lekcję teoretyczną przeprowadzają wykwalifikowani instruktorzy jazdy, którzy zwrócą uwagę na najważniejsze elementy, o których kierowcom zdarza się zapominać. Omówią po krótce sytuacje, które mogą nas zaskoczyć na drodze, zapoznają z technikami radzenia sobie z nimi. Następnie przyjdzie czas na część praktyczną, podczas której uczestnik, zasiadając za kierownicą własnego motocykla nauczy się pokonywać przeszkody w trudnych warunkach i panować nad pojazdem w trakcie poślizgu.

Ośrodek LIBROS

Do dysozycji uczestnika będą płyty i maty poślizgowe, a także tor z krętymi odcinkami treningowymi. Szkolenie odbędzie się w ośrodku LIBROS w czeskiej Ostrawie, oddalonym od polskiej granicy około 30 km, w którym na co dzień trenują żołnierze, strażacy i policjanci z całej Europy.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Każdy doświadczony motocyklista wie, że niezależnie od umiejętności, przytrafiają się sytuacje na drodze w których ciężko jest zapanować nad potężną maszyną, jaką jest motocykl. Niekorzystne warunki pogodowe, nagły deszcz czy śnieg potrafią nas zaskoczyć. Warto wiedzieć jak bezpiecznie wybrnąć z takich sytuacji, szczególnie dlatego, że mogą być one niebezpieczne nie tylko dla kierowców, ale także dla innych uczestników ruchu drogowego. Szkolenie bezpiecznej jazdy własnym motocyklem to doskonała okazja, by sprawdzić jak nasza maszyna zachowuje się po wpadnięciu w poślizg, czy podczas złych warunków atmosferycznych, a przede wszystkim nauczyć się przejmować nad nią kontrolę w czasie tych niespodziewanych zdarzeń.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • gwarantuje podniesienie poziomu bezpieczeństwa na drodze,
 • jest strzałem w dziesiątkę dla każdego motocyklisty,
 • odbywa się w certyfikowanym ośrodku szkoleniowym.

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Za Kierownicą

Kup w zestawie 40

PrezentMarzeń - Za Kierownicą399 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Tor OFFROAD LIBROS, Ostrawa, ul Palackeho 1114

 • Czas trwania

  Kurs teoretyczny – 1 godzina. Kurs praktyczny za kierownicą pojazdu – 3 godziny.

 • Pogoda

  Prezent całoroczny. Realizacja może nie odbyć się w ustalonym terminie z przyczyn technicznych niezależnych od organizatora. W takim przypadku termin realizacji zostanie przełożony na najbliższy dostępny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Osoby towarzyszące mogą obserwować szkolenie praktyczne na torze.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy strój motocyklowy.

 • Wymagania

  Atrakcja dostępna od 18 roku życia. Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. A. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Osoba obserwująca przejazd ma możliwość fotografowania, lub filmowania, musi jednak wypożyczyć na miejscu specjalną kamizelkę odblaskową uprawniającą do poruszania się po torze offroad. Koszt kamizelki - 18,45zł.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product