Kurs bezpiecznej jazdy własnym motocyklem – Ostrawa

4631

Zadbaj o własne bezpieczeństwo na drodze!

Każdy doświadczony motocyklista wie, że niezależnie od umiejętności, przytrafiają się sytuacje na drodze w których ciężko jest zapanować nad potężną maszyną, jaką jest motocykl. Niekorzystne warunki pogodowe, nagły deszcz czy śnieg potrafią nas zaskoczyć. Warto wiedzieć jak bezpiecznie wybrnąć z takich sytuacji, szczególnie dlatego, że mogą być one niebezpieczne nie tylko dla nas – kierowców, ale także dla innych uczestników ruchu drogowego. Szkolenie bezpiecznej jazdy własnym motocyklem to doskonała okazja, by sprawdzić jak nasza maszyna zachowuje się po wpadnięciu w poślizg, czy podczas złych warunków atmosferycznych, a przede wszystkim nauczyć się przejmować nad nią kontorolę w czasie tych niespodziewanych zdarzeń.

Zostań doświadczonym motocyklistą!

Szkolenie obejmuje część teoretyczną trwającą godzinę, a także część praktyczną, która trwa 3 godziny. Lekcję teoretyczną przeprowadzają wykwalifikowani instruktorzy jazdy, którzy zwrócą uwagę na najważniejsze elementy, o których należy pamiętać podczas jazdy. Omówią po krótce sytuacje, które mogą nas zaskoczyć na drodze, zapoznają z technikami radzenia sobie z nimi. Następnie przyjdzie czas na część praktyczną, podczas której uczestnik, zasiadając za kierownicą własnego motocykla nauczy się pokonywać przeszkody w trudnych warunkach i panować nad pojazdem w trakcie poślizgu. Do Twojej dyspozycji będą płyty i maty poślizgowe, a także tor z krętymi odcinkami treningowymi. Szkolenie odbędzie się w ośrodku LIBROS w czeskiej Ostrawie, w którym na co dzień trenują żołnierze, strażacy i policjanci z całej Europy.

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Za Kierownicą

Kup w zestawie 40

PrezentMarzeń - Za Kierownicą399 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Tor OFFROAD LIBROS, Ostrawa, ul Palackeho 1114

 • Czas trwania

  Kurs teoretyczny – 1 godzina. Kurs praktyczny za kierownicą pojazdu – 3 godziny.

 • Pogoda

  Prezent całoroczny. Realizacja może nie odbyć się w ustalonym terminie z przyczyn technicznych niezależnych od organizatora. W takim przypadku termin realizacji zostanie przełożony na najbliższy dostępny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Osoby towarzyszące mogą obserwować szkolenie praktyczne na torze.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy strój motocyklowy.

 • Wymagania

  Atrakcja dostępna dla osób od 18 roku życia. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających

 • Informacje dodatkowe

  Osoba obserwująca przejazd ma możliwość fotografowania, lub filmowania, musi jednak wypożyczyć na miejscu specjalną kamizelkę odblaskową uprawniającą do poruszania się po torze offroad. Koszt kamizelki - 18,45zł.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności