Jazda KTM X-BOW vs Ariel Atom – Tor Ułęż

3391

Nadzwyczajna, spektakularna, wprowadzająca w osłupienie a przy tym pełna emocji. Jedyna tego typu okazja, aby sprawdzić własne umiejętności za kierownicą bolidów rodem z F1. Do Twojej dyspozycji zostaną oddane 240 konny KTM X-Bow o wadze 790 kg i 304 konny Ariel Atom, którego waga wynosi zaledwie 506 kg! Dwa ultralekkie bolidy, radykalnie potężne, nie wybaczające błędów, bezkompromisowe do granic możliwości. KTM X-Bow nie ma szyb, drzwi, systemów kontroli trakcji. Współczynnik koni mechanicznych do masy sprawia, że od zera do setki rozpędza się w 3,9 s. Ariel Atom jest uznawany za najbardziej zbliżony pojazd pod względem osiągów i właściwości jezdnych do bolidu wyścigowego. Jednostka napędowa o mocy 304 KM pozwala mu osiągnąć przyśpieszenie od 0 do 100 w zaledwie 2,7 s, zaś napęd na tylną oś, konstrukcja rurowa oraz inne elementy wzorowane na F1 gwarantują, że jest doskonałą maszyną do osiągania dużych prędkości, niesamowitych przyśpieszeń i przeciążeń. Podczas tego wydarzenia odbędzie się krótkie szkolenie z zasad jazdy sportowej, zapoznanie się z autem i zasadami bezpieczeństwa oraz omówienie specyfiki jazdy. Zasiądź za kierownicą bolidu, posłuchaj symfonii silnika, poczuj ogromną moc ekstremalnych maszyn.

 

  KTM X-Bow Ariel Atom
Moc 240 KM 304 KM
Przyśpieszenie 0 - 100 3,9 s 2,7 s
Pojemność (cm3) 2000 TFSI 1998
Śilnik 4-cylindrowy DOHC rzędowy 4-cylindrowy
Napęd tylny tylny
V max 217 km/h 249 km/h
Skrzynia biegów 6-biegowa manualna 6-biegowa manualna

 

  WAŻNE !


Kupując jazdę sportowym samochodem (takim jak KTM X-Bow lub Ariel Atom) należy zwrócić uwagę na tor, gdzie realizowana będzie jazda. Jazda KTM X-Bow vs Ariel Atom odbędzie się na zamkniętym dla ruchu drogowego torze Motopark Ułęż z nawierzchnią asfaltową, której bardzo dobry stan pozwala wykorzystać moc i sprawdzić właściwości jezdne auta.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Ilość okrążeń

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.8/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  MotoPark Ułęż, Nowodwór 53, 60km od Lublina, 100km od Warszawy.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie. Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B.

 • Informacje dodatkowe

  Długość jednego okrążenia toru to 2 km. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

#eran22

Totalnie pozytywne wrażenia, nie jest możliwym zdecydować, które było lepsze, bo oba są po prostu doskonałe. Wspaniała jazda, moc pozytywnej energii na torze

#Doni!34!

Jeżdżąc samochodem nigdy nie zazna się czegoś podobnego. KTM X-BOW vs Ariel Atom, są naprawdę jak bolidy F1. Świetna przygoda!

#jose

Niebywałe zaskoczenie, oba samochody do złudzenia przypominają bolidy! Co za emocje, wow! Najlepszy prezent jaki otrzymałem :)

#deebcok

TO zupełnie coś innego niż wszystkie dostępne auta. Inna konstrukcja inna masa pojazdu. Przyśpieszenie mocne!Piękne przeżyci, które zostaną do końca życia !

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product