Konsultacje online ze stylistką Anną Rabstein

3781

 Zasięgnij porady stylistki i stań się pewny siebie!

Nikogo nie trzeba już przekonywać, że wygląd ma znaczenie. Podkreśl swoje naturalne piękno, zyskaj wyjątkowy styl i osiągaj sukcesy osobiste i zawodowe! Jak to zrobić? Umów się na konsultację online ze stylistką! To najwygodniejszy i najtańszy sposób na poradę stylistki! Konsultacja odbywa się za pomocą kamery internetowej na skype lub facebooku. Założenie konta na skype lub na facebooku jest bezpłatne, łatwe i zajmie Ci tylko chwilę.

Czego może dotyczyć konsultacja?

 • dobór garderoby do sylwetki – dowiesz się, które fasony, tkaniny, wzory i dodatki sprawią, że będziesz wyglądać zgrabnie i proporcjonalnie bez względu na rozmiar! Znając najkorzystniejsze i zakazane kroje, zaoszczędzisz czas i pieniądze, unikając nieudanych zakupów!
 • dobór fryzury i zarostu – koniec nieudanych eksperymentów z włosami! Za pomocą fryzury i zarostu możesz wymodelować kształt twarzy - podkreślić to, co w niej najpiękniejsze i zamaskować ewentualne niedoskonałości. Fryzura może również optycznie wysmuklić Twoją sylwetkę lub odwrotnie – dodać Ci parę kilogramów. Dzięki konsultacji dowiesz się, które fryzury i jaki zarost są dla Ciebie najkorzystniejsze, jak pielęgnować i stylizować włosy, by zawsze wyglądały olśniewająco!
 • instruktaż makijażu – dowiesz się, jak pielęgnować Twoją skórę oraz jak wymodelować kształt i rysy twarzy, by za pomocą makijażu osiągnąć prawdziwy efekt wow – nieskazitelny, idealny wygląd! Wiedząc, które akcesoria i kosmetyki są dla Ciebie najkorzystniejsze, zaoszczędzisz czas i pieniądze unikając nieudanych zakupów!
 • inne kwestie związane z wizerunkiem – nie wiesz jak łączyć wzory i kolory? Zastanawiasz się co założyć na rozmowę kwalifikacyjną lub randkę? Chcesz dobrać idealne oprawki okularów, biżuterię lub kosmetyki? Rozwiej wszystkie wątpliwości podczas konsultacji ze stylistką! Nie czekaj, wyglądaj i czuj się świetnie!

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Usługa świadczona online przez skype lub serwis facebook.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Strój dowolny.

 • Wymagania

  Przed konsultacją należy przygotować aktualne zdjęcie swojej sylwetki. Zabrania się uczestnictwa w konsultacjach pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Przed konsultacją prosimy przygotować skan lub zdjęcie vouchera prezentowego w celu przesłania go e-mailem do stylistki.

#Agnieszka

Swietny kontakt Pani bardzo profesjonalna I przesympatyczna bardzo rzeczowa I kompetentna Jestem mega zadowolona i

#Agata

Skorzystałam z konsultacji online i jestem w 100% zadowolona. Rozmowa została w pełni dopasowana do moich potrzeb i przerosła moje oczekiwania. Bez wątpienia jest to jedna z najsympatyczniejszych i najbardziej profesjonalnych osób, jakie miałam przyjemność poznać. Wspaniałe doświadczenie, świetnie spędzony czas oraz bardzo przydatne rady, z których na pewno skorzystam. Wszystkim jak najbardziej polecam :)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product