Karnet do Parku Trampolin dla dwojga – Rzeszów

4621
240

Trampoliny dla każdego!

Happy Jump w Rzeszowie to miejsce, gdzie każdy, bez względu na wiek czy płeć może spędzić fantastyczne chwile! Wizyta w Parku Trampolin to świetny plan na wolne popołudnie zarówno dla całych rodzin, grona przyjaciół czy grupy dzieci, dla których będzie to niezwykła rozrywka! Trasa kilkudziesięciu trampolin oraz piankowy basen stwarzają idealne warunki do świetnej zabawy i przyjemnej aktywności fizycznej.

Fantastyczna zabawa na dłużej

Karnet do Parku Trampolin dla dwojga w Rzeszowie to wyjątkowy prezent dla osób, które lubią dobrą zabawą i aktywność pod każdą postacią. Karnet obejmuje 10 wejść do Parku Trampolin dla dwóch osób w wybranym wariancie czasowym. Każda wizyta w Happy Jump to przede wszystkim świetna rozrywka, moc radości i niepowtarzalnych wrażeń!

Happy Jump - Park trampolin

Happy Jump to innowacyjny, pierwszy tego typu obiekt rekreacyjno - sportowy na Podkarpaciu. Park trampolin w Rzeszowie składa się z zestawu 26, połączonych ze sobą prostokątnych trampolin oraz basenu piankowego, który gwarantuje bezpieczne zakończenie każdej akrobacji. Obiekt o powierzchni 335 m2 to miejsce, gdzie można zaznać niezwykłych emocji podczas fantastycznej zabawy oraz zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie w sposób zupełnie innowacyjny. Happy Jump to także miejsce wykonywania profesjonalnych ćwiczeń wytrzymałościowych, siłowych oraz fitness.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Rzeszów

Kup w zestawie 5 lokalizacji

PrezentMarzeń - Rzeszów199 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Torowa 2, Park Trampolin Happy Jump

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji mogą wziąć tylko osoby obdarowane.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany strój sportowy, niekrępujący ruchów.

 • Wymagania

  Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekunów lub wymagana jest ich obecność. Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

 • Informacje dodatkowe

  Do dyspozycji każdego z uczestników jest poczekalnia z kącikiem zabaw dla najmłodszych, szatnie z szafkami i toalety z prysznicami.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product