Jazda za kierownicą Lamborghini Gallardo – Tor Żerań - Warszawa

1211

Jazda za kierownicą Lamborghini Gallardo realizowana jest podczas eventu motoryzacyjnego na Torze Żerań w Warszawie . Podczas jazdy na miejscu pasażera siedzi instruktor, który czuwa nad bezpieczeństwem przejazdu.

Komu podarować jazdę Lamborghini?

 • Mężczyźnie, który uwielbia piękne, szybkie i ekskluzywne auta
 • Miłośnikowi marki Lamborghini
 • Każdemu, kto od zawsze marzył, by zasiąść za kierownicą Lamborghini

Atrakcja

Jazda Lamborghini to możliwość testowania super auta na terenie toru wyścigowego – w miejscu, gdzie na co dzień sportową jazdę doskonalą zawodowi kierowcy. Jazda za kierownicą Lamborghini Gallardo realizowana jest w czasie eventu motoryzacyjnego na Torze Żerań w Warszawie. Przed przejażdżką odbywa się krótki instruktaż  dotyczący zasad obowiązujących na torze oraz specyfiki auta. Szkolenie przeprowadza instruktor, który również bierze udział w jeździe, ponieważ zajmuje miejsce pasażera. 

Lamborghini Gallardo

Gallardo to model włoskiej marki Lamborghini, produkowany w latach 2003 – 2013. W przeciągu dziesięciu lat powstało aż 14022 egzemplarzy Gallardo. Jest to model, który cieszył się największą popularnością i odnotował największą sprzedaż.

Parametry

 • Silnik: V10
 • Moc: 520 KM
 • Przyspieszenie 0-100 km/h: 3,8 s
 • Prędkość maksymalna: 315 km/h

Bezpieczeństwo

Jazdy superautami realizowane są na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Doskonała nawierzchnia stwarza warunki do bezpiecznej jazdy. Przejażdżki odbywają się podczas eventów motoryzacyjnych, całodniowych imprez, nad których organizacją czuwa grupa profesjonalistów. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu. Jazdy odbywają się indywidualnie, więc nie ma ryzyka spowodowania kolizji z innym autem. Każda jazda poprzedzona jest krótkim instruktażem, podczas którego przybliżane są zasady bezpieczeństwa oraz reguły obowiązujące na torze. W jeździe uczestniczy instruktor – doświadczony kierowca rajdowy, który zajmuje miejsce pasażera.

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji
 2. Przyjazd na tor i rejestracja uczestników
 3. Krótkie szkolenie z instruktorem
 4. Jazda za kierownicą Lamborghini Gallardo
 5. Możliwość obserwacji przejazdów innych uczestników

Miejsce realizacji – Tor Żerań w Warszawie

Tor Żerań w Warszawie to symbol polskiej motoryzacji. Na terenie toru Żerań testowano prototypy aut takich jak: Warszawa 210, Syrena Mikrobus czy Syrena Sport oraz odnotowywano rekordy w jeździe długodystansowej. Obecnie tor Żerań w Warszawie jest profesjonalnym obiektem motoryzacyjnym, na terenie którego organizowane są imprezy o charakterze motocyklowym i samochodowym. Pętla toru o długości 2000 m pokryta jest nawierzchnią asfaltową o dobrej przyczepności. 

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Wręczasz oryginalny prezent
 • Spełniasz marzenie o przejażdżce legendarnym super samochodem
 • Kupujesz prezent gotowy do wręczenia

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ilość okrążeń

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Tor Żerań, ul. Jagiellońska 71

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie. Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie z miękką podeszwą.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B.

 • Informacje dodatkowe

  Długość jednego okrążenia toru to 2 km. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


#Monika

Witam, Chciałabym sprezentować przejażdżkę Lamborghini mojemu chłopakowi, który we wrześniu kończy 18 lat. Mam pytanie, czy jeśli nie posiada prawa jazdy na ten moment, i jest w trakcie jego robienia, a za kierownicą radzi sobie naprawdę bardzo bardzo dobrze i zna przepisy czy ewentualnie za zgodą rodziców jest możliwa przejażdżka bez posiadania dokumentu? Bardzo mi zależy a wiem, że gdy już skończy egzamin będzie zdecydowanie za zimno i daleko po jego urodzinach. Proszę o szybką odpowiedź. Z góry bardzo dziękuję.

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, prawo jazdy jest dokumentem wymaganym na miejscu realizacji, bez niego instruktorzy mogą odmówić jazdy. Zakupiony voucher jest ważny rok czasu, więc osoba obdarowana będzie mogła jeździć w następnym sezonie. Drugie rozwiązanie to jazda jako pasażer. Pozdrawiam, Gosia Serafińska, Prezent Marzeń

Podobne produkty

Social Media
Płatności
product