Jazda śnieżnym quadem we Wrocławiu

Wyruszysz na zimowe szaleństwo śnieżnym quadem po bezdrożach Gór Kaczawskich. Najwięcej wrażeń z pewnością zapewnią napotkane przeszkody terenowe w postaci stromych podjazdów, czy też naturalnych leśnych przeszkód. Cała wyprawa odbędzie się pośród zasp śnieżnych, wsród tumanów wydobywającego się śniegu spod gąsienic quada, którego Ty samodzielnie poprowadzisz. Z instruktorem, który będzie Twoim przewodnikiem udasz się na górską eskapadę pełną mocnych wrażeń.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

4.7/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Góry Kaczawskie, okolice Wojcieszowa (ok. 80 km dojazdu)

 • Czas trwania

  Jazda quadem trwa 1 godzinę.

 • Pogoda

  Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku zostanie zarezerwowany kolejny termin realizacji.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto. Warto zabrać ze sobą ubranie na zmianę.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze soba odcinek vouchera uprawniający do realizacji jazdy quadem. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających

 • Informacje dodatkowe

  Prezent obejmuje samodzielne prowadzenie quada wraz z instruktorem-przewodnikiem jadącym na oddzielnym quadzie po najbardziej atrakcyjnych odcikach przeszkód w terenie.

#Krzyś

Taki quad to chyba marzenie każdego faceta! A przynajmniej moje! :D Świetnie się jeździło, ta bestia ma moc, nie ma mowy o tym, żeby gdzieś w śnieżnej zaspię ugrzęzła! Polecam!

#MILENA

Kto nie próbował ten koniecznie musi się skusić! Zupełnie inaczej się jeździ niż takim zwykłym quadem! Polecam, wrażenia niezapomniane!

#Łukasz D.

Uwielbiam zimę i wszystko co z nią związane! Staram się próbować wszystkiego co tylko jest dostępne o tej porze roku, narty, deska... to już rytuał ale śnieżnym quadem miałem przyjemność jeździć poraz pierwszy w życiu! Rewelacja!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności