Jazda quadem w Zielonej Górze

3401

Marzysz o niezapomnianej przygodzie? W Świebodzinie koło Zielonej Góry czeka na Ciebie OFF ROAD-owa atrakcja. Jazda na quadach marki Yamaha Grizzly to niezapomniane wrażenia. Ogromną dawkę adrenaliny zapewni specjalny tor treningowy oraz drogi leśne i polne, po których przebiegać będzie trasa przejazdu. Na trasę wyjedziesz pod opieką instruktora, który udzieli niezbędnych wskazówek podczas pokonywania przeszkód, wzniesień, pagórków, wody, stromych zjazdów, zaznajomi Cię z techniką i bezpieczeństwem prowadzenia quada. Niełatwa trasa to zarówno dobra zabawa jak i niezapomniana przygoda, nie zapomnij butów odpornych na wodę i błoto. Podczas jazdy na quadach podziwiać będziesz malowniczy krajobraz ziemi lubuskiej. Jazdę godzinną proponujemy dla początkujących fanów motoryzacji, OFF ROAD-u i adrenaliny, natomiast dla zaawansowanych OFF ROAD-owców wyprawę dwugodzinną. Przejażdżka zadowoli nawet najbardziej wymagających miłośników czterech kółek. Sprawdź swoje umiejętności podczas jazdy na quadach.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Świebodzin ul. Matejki 6a. Województwo lubuskie.

 • Czas trwania

  za kierownicą Quada.

 • Pogoda

  Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku zostanie zarezerwowany kolejny termin realizacji. Prezent realizowany przez cały rok.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszącą. Aktywny udział w jeździe bierze wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny ubiór, stosowny do pory roku, niekrepujący ruchów, który można zabrudzić, ochraniacze.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent obejmuje samodzielne prowadzenie quada wraz z instruktorem-przewodnikiem jadącym na oddzielnym quadzie po najbardziej atrakcyjnych odcinkach przeszkód w terenie. Do dyspozycji uczestników zostaną oddane quady firmy Yamaha.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product