Jazda quadem w Zielonej Górze

3401

Marzysz o niezapomnianej przygodzie? W Świebodzinie koło Zielonej Góry czeka na Ciebie OFF ROAD-owa atrakcja. Jazda na quadach marki Yamaha Grizzly to niezapomniane wrażenia. Ogromną dawkę adrenaliny zapewni specjalny tor treningowy oraz drogi leśne i polne, po których przebiegać będzie trasa przejazdu. Na trasę wyjedziesz pod opieką instruktora, który udzieli niezbędnych wskazówek podczas pokonywania przeszkód, wzniesień, pagórków, wody, stromych zjazdów, zaznajomi Cię z techniką i bezpieczeństwem prowadzenia quada. Niełatwa trasa to zarówno dobra zabawa jak i niezapomniana przygoda, nie zapomnij butów odpornych na wodę i błoto. Podczas jazdy na quadach podziwiać będziesz malowniczy krajobraz ziemi lubuskiej. Jazdę godzinną proponujemy dla początkujących fanów motoryzacji, OFF ROAD-u i adrenaliny, natomiast dla zaawansowanych OFF ROAD-owców wyprawę dwugodzinną. Przejażdżka zadowoli nawet najbardziej wymagających miłośników czterech kółek. Sprawdź swoje umiejętności podczas jazdy na quadach.

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Świebodzin ul. Matejki 6a. Województwo lubuskie.

 • Czas trwania

  za kierownicą Quada.

 • Pogoda

  Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku zostanie zarezerwowany kolejny termin realizacji. Prezent realizowany przez cały rok.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszącą. Aktywny udział w jeździe bierze wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny ubiór, stosowny do pory roku, niekrepujący ruchów, który można zabrudzić, ochraniacze.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent obejmuje samodzielne prowadzenie quada wraz z instruktorem-przewodnikiem jadącym na oddzielnym quadzie po najbardziej atrakcyjnych odcinkach przeszkód w terenie. Do dyspozycji uczestników zostaną oddane quady firmy Yamaha.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności