Jazda quadem w Warszawie

3401

Wypróbuj inny pojazd niż samochód, poprowadź quada! Jazda quadem to wspaniała przygoda i niezapomniane emocje. Zmierz się z OFF ROAD-owym wyzwaniem, podczas godzinnej jazdy quadem marki  Kymco MXU 150 lub MXU 300 z napędem na cztery koła. Są to popularne quady produkcji Tajwańskiej. Po starcie poczujesz, że Kymco jest lekkie i łatwo sterowalne. Prowadzi się pewnie i już po chwili można wyczyniać z nim praktycznie wszystko. Specjalnie przygotowany teren w Józefowie koło Legionowa i sportowy quad zapewnią ogromną dawkę adrenaliny i niezapomniane wrażenia. Przed rozpoczęciem jazdy wykwalifikowany instruktor zapozna Cię z obsługą pojazdu, zasadami bezpieczeństwa i techniką pokonywania przeszkód. Otrzymasz niezbędny sprzęt: kask, rękawice i gogle. Gdy odpalisz silnik i dodasz gazu zmierzysz się z wzniesieniami, zakrętami, pagórkami, które sprawią, że zapomnisz o realnym świecie, przenosząc się w klimaty OFF ROAD-u. Ostre podjazdy i strome zjazdy zapewnią sporą dawkę zabawy. Daj się ponieść pragnieniom i wypróbuj swoje umiejętności podczas jazdy quadem. Zabierz ze sobą znajomych, którzy będą trzymać kciuki i uwieczniać twoje wyczyny na zdjęciach.

Logo Akademia 4x4

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Józefów k/Legionowa. Województwo mazowieckie.

 • Czas trwania

  Jazda quadem trwa 1 godzinę.

 • Pogoda

  Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku zostanie zarezerwowany kolejny termin realizacji. Prezent realizowany przez cały rok.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszącą. Aktywny udział w jeździe bierze wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto. Warto zabrać ze sobą ubranie na zmianę.

 • Wymagania

  Od 16 roku życia. Od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda lub obecność prawnego opiekuna.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent obejmuje samodzielne prowadzenie quada na torze lub w terenie.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product