Jazda quadem w Rzeszowie

Jeżeli lubisz przeprawy przez trudny teren OFF ROAD, spróbuj jazdy przeprawowej quadem. Ten czterokołowy potwór, pozwoli Ci odczuć wymagające odcinki, napotkane naturalne przeszkody na własnej skórze. W terenie zmuszą Cię nawet do ciężkiej pracy na quadzie. Idealne połączenie adrenaliny i wysiłku fizycznego. Sprawdź swoje umiejętności jazdy quadem w starciu z bezlitosną matką naturą. Ostre podjazdy i strome zjazdy zapewnią Ci sporą dawkę zabawy. Nasz instruktor cały czas będzie czuwał nad Twoim bezpieczeństwem, ucząc jednocześnie technik pokonywania przeszkód. Przejażdżka na quadzie może być niezapomnianą i oryginalną przygodą.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Adrenalina

Kup w zestawie 43 lokalizacje

PrezentMarzeń - Adrenalina299 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Brzozów (ok. 53 km od Rzeszowa). Województwo podkarpackie.

 • Czas trwania

  Jazda quadem trwa 1 godzinę.

 • Pogoda

  Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku zostanie zarezerwowany kolejny termin realizacji. Prezent realizowany przez cały rok.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszącą. Aktywny udział w jeździe bierze wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto. Warto zabrać ze sobą ubranie na zmianę.

 • Wymagania

  Od 16 roku życia. Od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda lub obecność prawnego opiekuna.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent obejmuje samodzielne prowadzenie quada wraz z instruktorem-przewodnikiem jadącym na oddzielnym quadzie po najbardziej atrakcyjnych odcikach przeszkód w terenie.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


#Emi

Mam pytanie , mam zamiar kupić ten voucher chłopakowi na urodziny i moje pytanie czy mogła bym jechać jako pasażer czy trzeba dodatkowo zapłacić za to żeby jechać jako pasażer ?Pozdrawiam

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, w ofercie nie mamy jazdy quadem jako pasażer. Jeżeli chciałaby Pani realizować prezent z chłopakiem proponuję zakup vouchera dla dwojga https://prezentmarzen.com/jazda-quadem-dla-dwojga-w-rzeszowie/
Pozdrawiam
Gosia Serafińska
Prezent Marzeń

#Karolina

Witam , interesuje mnie jazda quadem na prezent dla mojego chłopaka . Była bym zainteresowana Rzeszowem . Gdzies na interencie czytałam różne opinie o różnych sklepach z takimi Voucherami i czy to nie jest tak ,że może się okazać ,że prezent nie dojdzie do realizacji i pieniądze przepadną ?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam Każdy voucher jest ważny 12 miesięcy. W trakcie 11 miesięcy od zakupu należy skontaktować się z Działem Rezerwacji tel. 600 763 700 wewnętrzny 2, nie później niż na 7 dni przed terminem planowanej realizacji. Jazdy Quadami w Rzeszowie umawiane są indywidualnie w związku z czym przez cały okres ważności vouchera można umówić jazdy. Jeśli zdarzyłoby się z winy instruktorów że realizacja nie mogłaby się odbyć wtedy wyznaczony zostałby nowy termin realizacji prezentu, jednak dotychczas nie mieliśmy takiej sytuacji. Pozdrawiam Agata/Prezent Marzeń

Social Media
Płatności

#marzymisie

Darmowe miśki

do zamówień od 100 zł