Jazda quadem w Poznaniu

3401

Produkt niedostępny

Wybierz inną lokalizacje lub inny prezent.

Chcesz zasmakować innej jazdy niż klasycznym autem? Wypróbuj jazdę quadem w Poznaniu. Zasiądź na jednym z quadów: CF moto 500, Yamaha Grizzly, Polaris bądź Suzuki. Wszystkie zaliczane są do ciężki, przeprawowych, dwuosobowych maszyn z napędem 4x4. Niesamowita moc i ”dziki” charakter pojazdów przyprawią Cię o dużą dawkę adrenaliny. Przed rozpoczęciem przygody instruktor zapozna Cię z budową, zasadami funkcjonowania i bezpieczeństwa, następnie poznasz odpowiednią taktykę i tajniki wyczynowego poruszania się quadem. Jeżeli nigdy nie siedziałeś na tego rodzaju sprzęcie, bez obaw instruktor dostosuje szkolenie do Twoich umiejętności. Dodatkowo zostaniesz wyposażony w kominiarkę i kask. Trzydziestokilometrową trasę szutrową pokonasz  w Głuchowie oddalonym o około 30 km od Poznania. Przejazd odbywa się w grupach 4-5 pojazdów. Jest możliwość, by na quadzie razem z Tobą zasiadła druga osoba. Twoją niezapomnianą przygodę, bogatą w niesamowite wyczyny będą mogli obserwować Twoim znajomi, dodatkowo mogą uwiecznić ją zdjęciami. Spróbuj czegoś nowego! 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Dodatkowy czas jazdy

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Głuchowo, (ok. 30 km od Poznania). Województwo wielkopolskie.

 • Czas trwania

  Jazda quadem trwa 1 godzinę.

 • Pogoda

  Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku zostanie zarezerwowany kolejny termin realizacji. Prezent realizowany przez cały rok.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny ubiór, stosowny do pory roku, niekrepujący ruchów, który można zabrudzić, ochraniacze.

 • Wymagania

  Od 18 roku życia. Wymagane Prawo jazdy Kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent obejmuje samodzielne prowadzenie quada wraz z instruktorem-przewodnikiem jadącym oddzielnym quadem po najbardziej atrakcyjnych odcinkach przeszkód w terenie. Do dyspozycji uczestników zostaną oddane quady Access sp-250 i CF-moto 500 Allroad.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product