Jazda quadem w Poznaniu

3401

Produkt niedostępny

Wybierz inną lokalizacje lub inny prezent.

Chcesz zasmakować innej jazdy niż klasycznym autem? Wypróbuj jazdę quadem w Poznaniu. Zasiądź na jednym z quadów: CF moto 500, Yamaha Grizzly, Polaris bądź Suzuki. Wszystkie zaliczane są do ciężki, przeprawowych, dwuosobowych maszyn z napędem 4x4. Niesamowita moc i ”dziki” charakter pojazdów przyprawią Cię o dużą dawkę adrenaliny. Przed rozpoczęciem przygody instruktor zapozna Cię z budową, zasadami funkcjonowania i bezpieczeństwa, następnie poznasz odpowiednią taktykę i tajniki wyczynowego poruszania się quadem. Jeżeli nigdy nie siedziałeś na tego rodzaju sprzęcie, bez obaw instruktor dostosuje szkolenie do Twoich umiejętności. Dodatkowo zostaniesz wyposażony w kominiarkę i kask. Trzydziestokilometrową trasę szutrową pokonasz  w Głuchowie oddalonym o około 30 km od Poznania. Przejazd odbywa się w grupach 4-5 pojazdów. Jest możliwość, by na quadzie razem z Tobą zasiadła druga osoba. Twoją niezapomnianą przygodę, bogatą w niesamowite wyczyny będą mogli obserwować Twoim znajomi, dodatkowo mogą uwiecznić ją zdjęciami. Spróbuj czegoś nowego! 

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Dodatkowy czas jazdy

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Głuchowo, (ok. 30 km od Poznania). Województwo wielkopolskie.

 • Czas trwania

  Jazda quadem trwa 1 godzinę.

 • Pogoda

  Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku zostanie zarezerwowany kolejny termin realizacji. Prezent realizowany przez cały rok.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny ubiór, stosowny do pory roku, niekrepujący ruchów, który można zabrudzić, ochraniacze.

 • Wymagania

  Od 18 roku życia. Wymagane Prawo jazdy Kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent obejmuje samodzielne prowadzenie quada wraz z instruktorem-przewodnikiem jadącym oddzielnym quadem po najbardziej atrakcyjnych odcinkach przeszkód w terenie. Do dyspozycji uczestników zostaną oddane quady Access sp-250 i CF-moto 500 Allroad.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności