Jazda quadem w Augustowie

Jesteś fanem quadów, marzysz o przygodzie życia? Jazda na quadach w miejscowości Szarejki około 61 km od Augustowa i około 45 km od Suwałek, to szansa na niezapomniane wrażenia. Na 27 hektarowej posiadłości “Szarejkowe Wzgórza” w wiosce Szarejki na Mazurach Garbatych inaczej zwanych małymi Bieszczadami czeka na ciebie przejażdżka quadem. Podczas godzinnej jazdy po terenie OFF ROAD spotkasz się z stromymi wzniesieniami, zjazdami, wodą, błotem i dawką dobrej zabawy. Podczas wyczynów na tym zwinnym czterokołowcu marki Kymco MXU 300r, będziesz podziwiać malowniczy mazurski krajobraz.  Dla nowicjuszy proponujemy krótkie przeszkolenie, obejmujące zapoznanie ze sprzętem oraz techniką jazdy, prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora. Sprawdź swoje umiejętności, pozwól sobie na chwilę szaleństwa i poczuj adrenalinę. Jazda quadami to możliwość spełnienia marzeń, a ponadto to wyjątkowe miejsce sprawi, że poczujesz się jak w bajce.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Przygoda

Kup w zestawie 43 lokalizacje

PrezentMarzeń - Przygoda199 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Mazury Garbate, Szarejkowe Wzgórza, Szerejki 13, 19-420 Kowale Oleckie (ok. 61 km od Augustowa). Województwo warmińsko-mazurskie.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku zostanie zarezerwowany kolejny termin realizacji. Prezent realizowany przez cały rok.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszącą. Aktywny udział w jeździe bierze wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny ubiór, stosowny do pory roku, niekrepujący ruchów, który można zabrudzić, ochraniacze.

 • Wymagania

  Od 18 roku życia. Do dyspozycji oddany zostanie 30 ha teren, na którym prawo jazdy nie jest wymagane, poza terenem konieczne jest posiadanie prawa jazdy Kat. B lub Kat. AM. Uczestnik przed rozpoczęciem jazdy musi podpisać stosowne oświadczenie.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent obejmuje samodzielne prowadzenie quada wraz z instruktorem-przewodnikiem jadącym na oddzielnym quadzie po najbardziej atrakcyjnych odcinkach przeszkód w terenie. Do dyspozycji uczestników zostaną oddane quady KYMCO MXU 300 R.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności

#marzymisie

Darmowe miśki

do zamówień od 100 zł