Jazda quadem – Świebodzin

3401

 Marzysz o off road'owej i emocjonującej jeździe w terenie? Zatem jazda quadem w Świebodzinie będzie idealnym początkiem dla Twojej przygody off road'owej. 

Otrzymasz kask, gogle oraz rękawice i tuż po krótkim szkoleniu zapoznawczym z czterokołowcami ruszysz w pasjonującą wyprawę szlakiem na pozór niedostępnych terenów. Trasa, jaką pokonasz będzie bogata w liczne przeszkody tworzone przez naturę. Pokonasz wiele stromych podjazów, zmierzysz się z nagłym spadkiem terenu, a także błotnistymi odcinkami drogami. Być może zboczysz z trasy, by poznać istne motoryzacyjne szaleństwo na piaszczystych terenach! 

Jazdę quadem w Świebodzinie zrealizujesz w towarzystkie instruktora, który zasiądzie za sterem własnego pojazdu. Dzięki obecności doświadczonego  kierowcy nie będą Ci straszne żadne przeszkody, a jazda okaże się niezwykle satysfakcjonująca. 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Dodatkowy czas jazdy

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Matejki 6a

 • Czas trwania

  Jazda quadem trwa 1 godzinę.

 • Pogoda

  Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku zostanie zarezerwowany kolejny termin realizacji. Prezent realizowany przez cały rok.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszącą. Aktywny udział w jeździe bierze wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny ubiór, stosowny do pory roku, niekrepujący ruchów, który można zabrudzić, ochraniacze.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent obejmuje samodzielne prowadzenie quada wraz z instruktorem-przewodnikiem jadącym oddzielnym quadem po najbardziej atrakcyjnych odcinkach przeszkód w terenie. Do dyspozycji uczestników zostaną oddane quady firmy Yamaha.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product