• W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.
 • W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.

Jazda quadem dla dwojga – Zielona Góra

3401

Jazda quadem to rewelacyjna alternatywa dla samochodowej jazdy OFF ROAD. Jeśli chcecie rozpocząć przygodę z jazdą w terenie warto zacząć od nieco mniejszych pojazdów, które dostarczają równie dużo frajdy co potężna terenówka!

Jazda quadem dla dwojga w Zielonej Górze to nie lada atrakcja dla fanów motoryzacji w każdej odsłonie. Przygodę z czterokołowcami rozpoczniecie krótkim instruktarzem, podczas którego poznacie zasady bezpieczeństwa oraz obsługę quadów. Zostaniecie kompleksowo wyposażeni w gogle, kask, rękawice, a także umundurowanie. Tuż potem każdy z Was zasiądzie za sterem niezawodnego Quada Yamaha Grizzly 660!

Jazdę quadem dla dwojga zrealizujecie po niezwykle trudnym i wymagającym terenie. Na Waszej drodze wielokrotnie pojawią się strome podjazdy i zjazdy, a także błotniste rowy oraz odcinki wymagające sprytu i nie lada umiejętności za kierownicą. Stopień trudności obranej trasy będzie uzależniony od Waszych własnych preferencji oraz umiejętności jazdy w terenie.

Przejażdżkę odbędziecie w towarzystwie instruktora, który zasiądzie na własnym quadzie i razem z Wami będzie przemierzał lubuskie tereny. Wasz przewodnik to niezwykle doświadczony kierowca, uczestnik Mistrzostw Polski w Rajdach Terenowych, a także vice Mistrz Polski 2014 Cross Country Strefy Zachodniej. Jego wskazówki z pewnością pomogą Wam pokonać najtrudniejsze fragmenty trasy.  

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  al. Niepodległości 28

 • Czas trwania

  Jazda Quadem dla dwojga trwa 1 godzinę.

 • Pogoda

  Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku zostanie zarezerwowany kolejny termin realizacji. Prezent realizowany przez cały rok.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w jeździe biorą wyłącznie osoby obdarowane.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny ubiór, stosowny do pory roku, niekrepujący ruchów, który można zabrudzić, ochraniacze.

 • Wymagania

  Prezent dostępny dla osób od 18 roku życia. Wymagane prawo jazdy kategorii B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Prosimy o informację w momencie rezerwacji lub przed jazdą o możliwej chorobie lokomocyjnej.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent obejmuje samodzielne prowadzenie quada wraz z instruktorem - przewodnikiem jadącym oddzielnym quadem. Do dyspozycji uczestników zostaną oddane quady Yamaha Grizzly 660.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności