Jazda quadem dla dwojga – Zielona Góra

3401

Jazda quadem to rewelacyjna alternatywa dla samochodowej jazdy OFF ROAD. Jeśli chcecie rozpocząć przygodę z jazdą w terenie warto zacząć od nieco mniejszych pojazdów, które dostarczają równie dużo frajdy co potężna terenówka!

Jazda quadem dla dwojga w Zielonej Górze to nie lada atrakcja dla fanów motoryzacji w każdej odsłonie. Przygodę z czterokołowcami rozpoczniecie krótkim instruktarzem, podczas którego poznacie zasady bezpieczeństwa oraz obsługę quadów. Zostaniecie kompleksowo wyposażeni w gogle, kask, rękawice, a także umundurowanie. Tuż potem każdy z Was zasiądzie za sterem niezawodnego Quada Yamaha Grizzly 660!

Jazdę quadem dla dwojga zrealizujecie po niezwykle trudnym i wymagającym terenie. Na Waszej drodze wielokrotnie pojawią się strome podjazdy i zjazdy, a także błotniste rowy oraz odcinki wymagające sprytu i nie lada umiejętności za kierownicą. Stopień trudności obranej trasy będzie uzależniony od Waszych własnych preferencji oraz umiejętności jazdy w terenie.

Przejażdżkę odbędziecie w towarzystwie instruktora, który zasiądzie na własnym quadzie i razem z Wami będzie przemierzał lubuskie tereny. Wasz przewodnik to niezwykle doświadczony kierowca, uczestnik Mistrzostw Polski w Rajdach Terenowych, a także vice Mistrz Polski 2014 Cross Country Strefy Zachodniej. Jego wskazówki z pewnością pomogą Wam pokonać najtrudniejsze fragmenty trasy.  

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  al. Niepodległości 28

 • Czas trwania

  Jazda Quadem dla dwojga trwa 1 godzinę.

 • Pogoda

  Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku zostanie zarezerwowany kolejny termin realizacji. Prezent realizowany przez cały rok.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w jeździe biorą wyłącznie osoby obdarowane.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny ubiór, stosowny do pory roku, niekrepujący ruchów, który można zabrudzić, ochraniacze.

 • Wymagania

  Prezent dostępny dla osób od 18 roku życia. Wymagane prawo jazdy kategorii B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Prosimy o informację w momencie rezerwacji lub przed jazdą o możliwej chorobie lokomocyjnej.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent obejmuje samodzielne prowadzenie quada wraz z instruktorem - przewodnikiem jadącym oddzielnym quadem. Do dyspozycji uczestników zostaną oddane quady Yamaha Grizzly 660.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product