Jazda quadem dla dwojga w Zielonej Górze

3401

Jazda quadem to zabawa zapewniająca dużą dawkę adrenaliny. Przekonajcie się sami, czy podołacie tej godzinnej wyprawie. Czekają na Was quady Honda Fortrax 420 i 250. Jazda przez grząskie tereny, mokre trawy, błota to tylko wstęp z czym musicie sobie poradzić. Abyście się nie zrażali, do Waszej dyspozycji będą instruktorzy, którzy dadzą Wam mnóstwo cennych wskazówek, zapoznają Was z budową maszyny i będą tuż przed Wami, by poprowadzić przez trasę wybraną przez Was. Adrenalina zależna jest od trasy jaką będziecie pokonywać. Gwarantujemy świetną zabawę, niesamowite emocje i wspomnienia, których nie da się opisać. Nie zapewniamy Wam jednak czystego ubioru, dlatego załóżcie strój, którego nie boicie się ubrudzić i weźcie oczywiście coś na zmianę. Zapraszamy osoby posiadające prawo jazdy Kat. B. Podczas pogody uniemożliwiającej realizację prezentu, wybierany jest inny termin zrealizowania jazdy quadem dla dwojga.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Świebodzin ul. Matejki 6a

 • Czas trwania

  jazdy za kierownicą quada.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok.

 • Informacje dla oglądających

  Osoby obdarowane mogą zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące. Aktywny udział w jeździe biorą wyłącznie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny ubiór, stosowny do pory roku, niekrepujący ruchów, który można zabrudzić, ochraniacze.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Jazdy odbywają się na torze lub w terenie, zależnie od miasta w którym prezent zostanie zrealizowany. Do dyspozycji uczestników zostaną oddane quady Yamaha.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product