Jazda quadem dla dwojga w Poznaniu

3401

Produkt niedostępny

Wybierz inną lokalizacje lub inny prezent.

Miejscowość Głuchowo zaprasza do skorzystania z jazdy quadami przez lasy, pola, drogi szutrowe i asfaltowe. Instruktor pokaże Wam parę wskazówek i zapoznacie się z lekką konstrukcją quada. Po krótkiej teorii usiądziecie za kierownicę bezpiecznych quadów i wraz z instruktorem na czele, odbędziecie godzinną, przyjemną i nie zapomnianą jazdę. Żeby jeszcze bardziej zadbać o wasz komfort, proponujemy włożyć na siebie wygodny i niekrępujący ruchów ubiór. Quady Access sp-250 i CF-moto 500 Allroad zapewnią Wam podróż, która zostanie w pamięci na długo.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Dodatkowy czas jazdy

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Głuchowo, (ok. 30 km od Poznania)

 • Czas trwania

  60 minut.

 • Pogoda

  Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić odbycie atrakcji. W takim przypadku zostanie zarezerwowany kolejny termin. Prezent realizowany weekendowo przez cały rok.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w jeździe biorą wyłącznie osoby obdarowane.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny ubiór, stosowny do pory roku, niekrepujący ruchów, który można zabrudzić, ochraniacze.

 • Wymagania

  Od 18 roku życia. Wymagane Prawo jazdy Kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent obejmuje samodzielne prowadzenie quada wraz z instruktorem-przewodnikiem jadącym oddzielnym quadem po najbardziej atrakcyjnych odcinkach przeszkód w terenie. Do dyspozycji uczestników zostaną oddane quady Access sp-250 i CF-moto 500 Allroad.

#Paul

Bezpieczna adrenalinka :D Małe problemy przy zakopywaniu się, ale instruktor czuwa i pomaga. Wielka frajda, chętnie jeszcze raz bym się przejechał :D

Brak zapisanych pytań do produktu.


Podobne produkty

Social Media
Płatności
product