Jazda quadem dla dwojga – Świebodzin

3401

Podarujcie sobie odrobinę motoryzacyjnego szaleństwa. Wykupcie voucher na jazdę quadem dla dwojga w Świebodzinie, a będzie to z pewnością pasjonująca off road'owa wyprawa. 

Wspólną jazdę quadami zrealizujecie w miejscowości Świebodzin, oddalonej o ok. 75 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Świebodzin skrywa w sobie wiele terenów, które stanowią idealne miejsce na off road'owe wyprawy. Trasa jaką pokonacie z pewnością bogata będzie w liczne przeszkody. Na swej drodze napotkacie wiele stromych wzniesień i nagłych spadków poziomu, które sprawdzą Waszą koordynację i umiejętności radzenia sobie w wymagającym terenie. Czekają Was błotne przeprawy lub przejazd przez piaszczyste obszary. 

Jazda quadem dla dwojga w Świebodzinie realizowana jest na czterokołowcach marki Yamaha. Przed przejażdżką zostaniecie przeszkoleni w zakresie obsługi quadów oraz podstawowych zasad bezpieczeństwa. Tuż później wyposażeni zostaniecie w gogle, kask, rękawice. Każdy z Was zasiądzie za sterem quada i razem z instruktorem wyruszycie w przeprawę szlakiem leśnych i niedostępnych terenów. 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Dodatkowy czas jazdy

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Matejki 6a

 • Czas trwania

  Jazda Quadem trwa 1 godzinę.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok.

 • Informacje dla oglądających

  Osoby obdarowane mogą zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące. Aktywny udział w jeździe biorą wyłącznie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny ubiór, stosowny do pory roku, niekrepujący ruchów, który można zabrudzić, ochraniacze.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Jazdy odbywają się na torze lub w terenie, zależnie od miasta w którym prezent zostanie zrealizowany. Do dyspozycji uczestników zostaną oddane quady Yamaha.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product