Jazda profesjonalnym symulatorem bolidu F1

3391

  Jazda symulatorem bolidu Formuły 1 to najwyższa jakość rozrywki i maksymalne odwzorowanie odczuć kierowców F1, przygoda pozwalająca poznać kulisy Formuły 1. Symulator działa w oparciu i na licencji profesjonalnego oprogramowania rFactor, z którego korzystają teamy F1 tworzące swoim kierowcom środowisko testowe. Każde spotkanie rozpoczyna się od instruktażu, pozwalającego na szybkie przejechanie okrążenia. Omawiany zostaje dokładnie każdy odcinek toru oraz w jaki sposób poruszać się po torze, żeby uzyskiwać najlepsze czasy okrążenia. Omawiane są ustawienia bolidu F1, które mają największy wpływ na uzyskiwane maksymalne prędkości czy na szybsze pokonywanie zakrętów. Dowiadujemy się w jaki sposób prowadzić sam bolid, co również przekłada się na „urywanie” kolejnych sekund.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Dodatkowy czas jazdy

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.3/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Daszyńskiego 64

 • Czas trwania

  realizacja prezentu trwa 1 godzinę.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Możliwość zaproszenia osób towarzyszących jako widzów.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny, niekrępujący ruchów ubiór.

 • Wymagania

  Minimalny wzrost uczestnika to 150 cm. Dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia mogą korzystać z prezentu tylko pod opieką prawnego opiekuna.

 • Informacje dodatkowe

  Na symulatorze dostępne są tory na których rozgrywane są wyścigi w sezonie F1. Przy galerii zdjęć prezentu znajduje się również film obrazujący działanie symulatora.

#Marcin54545

Uwielbiam nowinki techniczne, ale ciężko było mi uwierzyć, że to może być aż tak realistyczne! A jednak! Niesamowita sprawa, taka przygoda zadowoli każdego!

#Mooore555

Niestety nie stać mnie na jazdę prawdziwym bolidem, ta oferta wydawała mi się ciekawa więc spróbowałem - i nie myliłem się. Genialnie jest to wszystko wymyślone, czułem się jak na prawdziwym torze, to nieprawdopodobne, że za pomocą maszyny można osiągnąć coś takiego. Teraz czas na prawdziwą formułę 1.

#Gierkomaniak22

Poziom realności symulacji, jest niesamowity, zawsze chciałem zobaczyć jakie są odczucia na takiej skomplikowanej maszynerii, teraz jeszcze tylko do odwiedzenia wojskowy symulator, może kiedyś pojawi się w waszej ofercie :) Cóż gdyby było trochę tańsze, to bym jezdził na symulatorze co tydzień!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product