Jazda Porsche vs Nissan

Jazda Nissan GT-R vs Porsche realizowana jest w czasie eventu motoryzacyjnego. Jazdy odbywają się na zamkniętych obiektach motoryzacyjnych pod opieką obsługi toru.

Komu podarować jazdę Nissan vs Porsche?

 • Mężczyźnie, który uwielbia piękne, szybkie i ekskluzywne auta
 • Miłośnikowi japońskiej marki Nissan
 • Każdemu, kto od zawsze marzył, by zasiąść za kierownicą Porsche
 • Fanom motoryzacji i prędkości

Atrakcja

Jazda za kierownicą Nissana GT-R oraz Porsche po krętym i wymagającym torze wyścigowym wymaga nie lada umiejętności. Jest to okazja do sprawdzenia własnych możliwości za kierownicą aut, które znane są z agresywnego i sportowego temperamentu. Szczegóły na temat każdego samochodu oraz sportowej jazdy przekaże instruktor, który uczestniczy w jeździe jako pasażer.

Bezpieczeństwo

Jazdy superautami realizowane są na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Doskonała nawierzchnia stwarza warunki do bezpiecznej jazdy. Przejażdżki odbywają się podczas eventów motoryzacyjnych, całodniowych imprez, nad których organizacją czuwa grupa profesjonalistów. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu. Jazdy odbywają się indywidualnie, więc nie ma ryzyka spowodowania kolizji z innym autem. Każda jazda poprzedzona jest krótkim instruktażem, podczas którego przybliżane są zasady bezpieczeństwa oraz reguły obowiązujące na torze. W jeździe uczestniczy instruktor – doświadczony kierowca rajdowy, który zajmuje miejsce pasażera. 

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji 
 2. Przyjazd na tor i rejestracja uczestników
 3. Krótkie szkolenie z instruktorem
 4. Jazda za kierownicą Nissana GT-R i Porsche 
 5. Możliwość obserwacji przejazdów innych uczestników

Miejsce realizacji

Jazda Porsche vs Nissan odbywa się na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Aktualnie dostępne miejsca realizacji widoczne są poniżej nagłówka “lokalizacja”, tuż pod przyciskiem “kup teraz”.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Wręczasz oryginalny prezent
 • Spełniasz marzenie o przejażdżce legendarnym super samochodem
 • Kupujesz prezent gotowy do wręczenia
Czytaj więcej

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł