Jazda za kierownicą Porsche 911

Jazda za kierownicą Porsche 911 odbywa się w trakcie eventu motoryzacyjnego na jednym z wielu torów wyścigowych. Podczas jazdy miejsce pasażera zajmuję doświadczony kierowca rajdowy, który czuwa nad przebiegiem atrakcji.

Komu podarować jazdę Porsche 911?

  • Miłośnikowi szybkich, sportowych samochodów
  • Przyjacielowi, który pasjonuję się motoryzacją
  • Mężczyźnie, który marzy o przejażdżce luksusowym samochodem

Atrakcja

Przed realizacją jazdy, każdy z uczestników odbędzie krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa obowiązujących na torze. Po zapoznaniu się z ogólnymi zasadami, uczestnik będzie mógł zasiąść za kierownicą super samochodu i wykonać jazdę. Uczestnikowi przez cały czas towarzyszyć będzie doświadczony kierowca rajdowy, który zajmie miejsce pasażera i będzie udzielał cennych rad kierującemu. Po wykonanym odcinku obdarowany może pozostać na trwającym evencie i obserwować inne przejażdżki.

Porsche 911

911 po raz pierwsze zostało zaprezentowane podczas Frankfurt Motor Show w 1963, do produkcji trafiła rok później. Po dzień dzisiejszy cieszy się dużym zainteresowaniem. Charakteryzuje się sportowym wyglądem, ale to, co ją wyróżnia, to silnik umieszczony z tyłu pojazdu. Porsche posiada bogatą historię oraz wiele wygranych na swoim koncie, a w 1999 roku zajął 5 miejsce w międzynarodowym konkursie na najlepszy samochód.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Przejażdżki odbywają się indywidualnie, dzięki czemu nie występuje ryzyko kolizji z innym samochodem. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy, bierze udział w krótkim szkoleniu z instruktorem, a następnie doświadczony kierowca rajdowy zajmuję miejsce pasażera, czuwa nad prawidłowym przebiegiem oraz udziela cennych rad kierującemu.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • Spełniasz marzenie o prowadzeniu szybkiego i luksusowego samochodu
  • Stwarzasz niecodzienną możliwość kierowania autem z najwyższej półki
  • Wręczasz gotowy prezent w formie niezapomnianych przeżyć

 

Czytaj więcej

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł