Jazda OFF ROAD 4x4 – Zielona Góra

Marzysz, by zasiąść za kółkiem potężnej terenówki z napędem na cztery koła? Pragniesz wybrać się na przejażdżkę w terenie, który będzie odkrywał przed Tobą wiele niespodzianek i stawiał na Twej drodze kolejne motoryzacyjne wyzwanie? Trafiłeś zatem idealnie! Jazda OFF ROAD w Zielonej Górze to niezwykła przygoda za kierownicą!

Jazdę autem terenowym odbędziesz w towarzystwie instruktora, który wcieli się w rolę pilota. Instruktor z pewnością niejednokrotnie pomoże Ci wybrnąć z kryzysowych sytuacji i pokonać najcięższe przeszkody. Przed jazdą zapozna Cię także z autem, jego budową czy specyfiką prowadzenia terenówek, byś był w pełni przygotowany do zajęcia miejsca kierowcy.

Trasa, jaką pokonasz będzie bogata w przeróżne przeszkody. Wyruszysz w dziki teren, gdzie natura sama stawiać będzie na Twej drodze wiele motoryzacyjnych wyzwań. Trasa będzie prowadzić wzdłuż Odry. Czeka Cię wodna przeprawa oraz wiele błotnistych odcinków. Zboczysz także na piaszczystą żwirownię, gdzie nie zabraknie ekstremalnie stromych podjazdów i zjazdów.  

Płatnosci mobilne

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  al. Niepodległości 28

 • Czas trwania

  Jazda za kierownicą auta terenowego trwa godzinę.

 • Pogoda

  Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku zostanie zarezerwowany kolejny termin realizacji. Prezent realizowany przez cały rok.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą. Aktywny udział w jeździe bierze wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodny ubiór, stosowny do pory roku, niekrepujący ruchów, który można zabrudzić, ochraniacze.

 • Wymagania

  Prezent dostępny dla osób od 18 roku życia. Wymagane prawo jazdy kategorii B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Prosimy o informację w momencie rezerwacji lub przed jazdą o możliwej chorobie lokomocyjnej.

 • Informacje dodatkowe

  Jazda OFF ROAD realizowana jest terenówką marki Nissan Patrol GR. W jeździe uczestniczy instruktor, który zasiada na fotelu pasażera.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności