Jazda OFF ROAD 4x4 w Zakopanem

3401

Produkt niedostępny

Wybierz inną lokalizacje lub inny prezent.

Jazda off road to oferta przeznaczona dla każdego fana motoryzacji i miłośnika oryginalnych przygód.

Podczas tej niezwykłej wyprawy będziesz mógł sprawdzić swoje umiejętności za kierownicą auta terenowego, z którym można zrobić rzeczy na pierwszy rzut oka niemożliwe! Off road to jazda po błotnistych podjazdach i zanurzanie się w dołach wypełnionych wodą. Off road to również zmaganie się z wyzwaniami, jakie stawiają przed nami kolejne kilometry pokonywanego terenu. To ciągła walka z maszyną i przyrodą. Na specjalnie przygotowanym terenie offroadowym, przeżyjesz niezwykłą przygodę. Błotniste doły, rzeki, koleiny, strome podjazdy i zjazdy, to tylko nieliczne atrakcje, jakie czekają na Ciebie. W trakcie jazdy off road, nad bezpieczeństwem będzie czuwał doświadczony instruktor, służący radą i pomocą. 

Jazda terenowa wymaga od uczestników dużego sprytu czy siły fizycznej, potrzebnej choćby po to, by wykopać auto z piasku czy błota. Przeprawiając się przez dzikie tereny, sytuacja może czasem zaskoczyć. Trzeba wtedy improwizować. Jazda off road to trzymająca w napięciu wyprawa i jednocześnie świetna zabawa, dzięki której można zdobyć nowe umiejętności.

Czytaj więcej >

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Tetmajera 56, 34-470 Czarny Dunajec

 • Czas trwania

  jazdy za kierownicą autem Off Roadowym.

 • Pogoda

  Realizacja może nie odbyć się z przyczyn bardzo niekorzystnych warunków atmosferycznych (obfite opady deszczy lub śniegu). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić osobę towarzyszącą jako pasażera.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Prosimy o informację w momencie rezerwacji lub przed jazdą o możliwej chorobie lokomocyjnej uczestnika.

 • Informacje dodatkowe

  Kiedy prezent jest dla 1 osoby, w cenie prezentu, istnieje możliwość zabrania osoby towarzyszącej która będzie jeździć w samochodzie jako pasażer.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product