Jazda OFF ROAD 4x4 – Warszawa Akademia 4x4

3401

Jazda za kierownicą samochodu terenowego odbywa się w okolicach Józefowa (ok. 23 km od centrum Warszawy). Miejsce pasażera zajmuje instruktor, który służy radą i pomocą.

Komu podarować jazdę OFF ROAD?

 • Miłośnikom jazdy OFF ROAD
 • Każdemu kierowcy, który lubi motoryzacyjne wyzwania
 • Przyjacielowi, który nie boi się nowych wyzwań
 • Mężczyźnie, który lubi aktywnie spędzać wolny czas

Atrakcja

Cała atrakcja trwa w zależności od opcji 1 lub 2 godziny. Jazdy odbywają się w okolicach Józefowa – około 23 km od centrum Warszawy (dokładny adres realizacji ustalany jest z instruktorem). Osoba obdarowana może zabrać ze sobą osobę towarzyszącą, która zajmie miejsce pasażera (minimalny wiek pasażera to 12 lat). Podczas całej atrakcji miejsca pasażera zajmuje instruktor.

Trasa przejazdu

Podczas jazdy po bezdrożach nie zabraknie takich przeszkód jak strome zjazdy i podjazdy, spora ilość trawersów jak i błotne przeprawy. Na trasie kierowca napotka podłoża szutrowe i przemierzy teren piaskowni. Jazda OFF ROAD jest to wyjątkowy rodzaj sportu ponieważ to pogoda odgrywa w nim znaczącą rolę. Obfite opady spowodują, że przejazd stanie się bardziej ekstremalny a przeprawy błotne bardziej widowiskowe.

Jazdy odbywają się za kierownicą Nissana Patrol i Nissana Navara

Nissan Patrol GR Y60

Nissan Patrol to japońskiej produkcji terenowy model samochodu, produkowany od 1951 roku. Samochód ten uznawany jest za najbardziej niezawodny wśród terenówek. Wykorzystywany do jazdy OFF ROAD, auto wyposażone jest w niezbędne akcesoria, tj. wyciągarki, liny, podnośniki, pasy, łopaty, itp.

Nissan Navara D40

Terenowa wersja Nissana w opcji pick-up, samochód przede wszystkim przystosowany został do jazdy w terenie. Pierwsza generacji Navary produkowana była od 1986 roku. Zmodyfikowany na potrzeby OFF ROAD-u, tak aby żadna trasa nie stanowiła dla niego problemu.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Nad przebiegiem całej atrakcji czuwa instruktor, a samochód terenowy jest na bieżąco serwisowany i kontrolowany.

Aby zasiąść za kierownicą samochodu terenowego niepotrzebne są dodatkowe umiejętności i doświadczenie. Wymaganiem jest posiadanie prawa jazdy. Trasa przejazdu dobierana jest indywidualnie.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Wręczasz gotowy i oryginalny prezent
 • Stwarzasz możliwość prowadzenia samochodu terenowego pod okiem instruktora
 • Możesz zabrać ze sobą bliską osobę i wspólnie spędzić czas w oryginalny sposób.
Czytaj więcej >

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Okolice Józefowa, k. Legionowa. Dokładne miejsce ustalane z instruktorem.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, głównie w weekendy.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić osobę towarzyszącą jako pasażera. Minimalny wiek pasażera - 12 lat.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Kiedy prezent jest dla 1 osoby, w cenie prezentu, istnieje możliwość zabrania osoby towarzyszącej która będzie jeździć w samochodzie jako pasażer.

#Krzysztof Ch.

Wszystko wypadło bardzo dobrze. Osoby prowadzące były kompetentne i sympatyczne. Ta ekipa jest godna polecenia.

#MBros

Jazda rewelka! Emocji pod dostatkiem! Tak jak przeszkód na drodze:) W takim aucie rzeczywiście można się wykazać. Eskapadę uznaję jako udaną!!!

#Magda

Witam, chciałabym spytać czy przed wykupieniem vouchera jest możliwość sprawdzenia/zarezerwowania konkretnej daty realizacji. Chodzi o prezent urodzinowy, chciałabym mieć pewność, kiedy będzie można zrealizować jazdę. Pozdrawiam.

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, aby zarezerwować termin należy mieć wykupiony i opłacony voucher. Natomiast jeśli osoba obdarowana zgłosi się do działu rezerwacji z odpowiednim wyprzedzeniem, nie będzie problemu z zarezerwowaniem pasującej daty. Pozdrawiam, Elżbieta Michałek

#Kasia

Witam. Czy jazde off road można realizować również w soboty i niedziele? Jeśli tak to w jakich godzinach. Pozdrawiam.

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam Jazdy odbywają się w weekendy. Godziny są do ustalenia indywidualnie. Serdecznie pozdrawiam Agata/Prezent Marzeń

Social Media
Płatności
product