Jazda OFF ROAD 4x4 w Rzeszowie

Jazda off road w okolicach Rzeszowa, to niezwykła terenowa wyprawa, w oddalonej o 53 km miejscowości Brzozów. Podróż po bezdrożach terenowym autem to propozycja dla fanów mocnych wrażeń. Jazdy odbywają się na terenach leśnych i nieużytkach. Trudność trasy definiują przede wszystkim warunki atmosferyczne, po opadach deszczu, teren robi się maksymalnie ekstremalny. Grząski grunt i ogromne, błotne kałuże, pozwalają w pełni wykorzystać napęd 4x4. Sporą dawkę adrenaliny dostarczają także liczne podjazdy i strome zjazdy. Drzewa i wysokie krzaki stojące na drodze przejazdu, potęgują trudności. Trasę pokonujemy stworzonym do trudnego terenu Jeepem Grand Cherokee. Na fotelu pasażera zasiądzie doświadczony instruktor, który na bieżąco będzie udzielał nam rad i wskazówek. Jazda offroad, pod Rzeszowem to niezapomniane przeżycie, które jest jednocześnie doskonałą aktywną rozrywką i nauką jazdy technicznej. Sprawdź swoje umiejętności i zmierz się z siłą surowej natury!

Płatnosci mobilne

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
Prezent Marzeń - Adrenalina+

Kup w zestawie 34 lokalizacje

Prezent Marzeń - Adrenalina+790 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Brzozów (ok. 53 km od Rzeszowa). Województwo podkarpackie.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić osobę towarzyszącą jako pasażera. Minimalny wiek pasażera - 12 lat.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Jazdy realizujemy na samochodach terenowych Grand Cherokee.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


#Agnieszka

Dzień dobry, chciałabym zapytać o termin 21.05.2016 - mialby to być prezent urodzinowy dla męża. Mieszkamy w Rzeszowie. Rozumiem, że jazda offroadowa to tereny Brzozowa, zgadza się? Jak długo trwa cała impreza - godzina jazdy to czas samej jazdy offroadowej... czy łącznie z dojazdem na miejsce? JAk to się odbywa? Bardzo proszę o informację:)

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam Terminy ustalane są zawsze indywidualnie w Dziale Rezerwacji tel 600 763 700 wewnętrzny 2. Realizacja odbywa się w Brzozowie (ok. 53 km od Rzeszowa). Godzina jazdy to godzina jazdy w terenie. Zazwyczaj realizacja rozpoczyna się w miejscu docelowym. Pozdrawiam Agata/Prezent Marzeń

Social Media
Płatności