Dzisiaj nasza infolinia sprzedażowa dostępna jest od 9:00 do 19:00

 • 600 763 700
 • pon - pt: 9:00 - 19:00
  sob: 10:00 - 15:00; nd: 15:00 - 19:00

Jazda OFF ROAD 4x4 – Rzeszów

Ekstremalna jazda po bezdrożach w okolicy Rzeszowa odbywa się za kierownicą Jeepa Grand Cherokee. Miejsce pasażera zajmuje instruktor, który udziela cennych rad i wskazówek.

Komu podarować jazdę OFF ROAD?

 • Mężczyźnie, który interesuje się OFF ROAD-em
 • Przyjacielowi z Rzeszowa, który poszukuje nowych, ciekawych przeżyć
 • Każdej osobie, która chce poprowadzić samochód terenowy

Atrakcja

Jazdy odbywają się w miejscowości Brzozów (około 50 km od Rzeszowa). Przed przystąpieniem do jazdy, instruktor przeprowadzi krótkie szkolenie i zapozna z budową samochodu. W zależności od wybranej opcji, jazda za kierownicą trwa 1 lub 2 godziny i odbywają się samochodem Jeep Grand Cherokee. Osoba obdarowana może zabrać ze sobą osobę towarzyszącą, która zajmie miejsce pasażera (minimalny wiek 12 lat).

Trasa

Jazdy odbywają się na terenach leśnych i nieużytkach. Trudność trasy definiują przede wszystkim warunki atmosferyczne, po opadach deszczu teren robi się maksymalnie ekstremalny. Grząski grunt i ogromne, błotne kałuże, pozwalają w pełni wykorzystać napęd 4x4. Sporą dawkę adrenaliny dostarczają także liczne podjazdy i strome zjazdy. Drzewa i wysokie krzaki stojące na drodze przejazdu potęgują trudności. Trasa dobierana jest indywidualnie do umiejętności oraz preferencji osoby obdarowanej.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Wszystkie samochody są dopuszczone do ruchu i na bieżąco przechodzą kontrolę techniczne.

Aby zasiąść za kierownicą samochodu terenowego nie potrzebne są dodatkowe umiejętności i doświadczenie. Wymaganiem jest posiadanie prawa jazdy. Miejsce pasażera zajmuje instruktor, który udziela rad i wskazówek kierującemu. Trasa przejazdu dobierana jest indywidualnie.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Wręczasz gotowy prezent w formie przeżyć
 • Podarujesz wspaniałą, motoryzacyjną przygodę
 • Spełnisz marzenie kierowcy, który uwielbia motoryzację pod każdą postacią

 

Płatnosci mobilne

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
Prezent Marzeń - Adrenalina+

Kup w zestawie 34 lokalizacje

Prezent Marzeń - Adrenalina+790 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Brzozów (ok. 53 km od Rzeszowa).

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić osobę towarzyszącą jako pasażera. Minimalny wiek pasażera - 12 lat.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Jazdy realizujemy na samochodach terenowych Grand Cherokee.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


#Agnieszka

Dzień dobry, chciałabym zapytać o termin 21.05.2016 - mialby to być prezent urodzinowy dla męża. Mieszkamy w Rzeszowie. Rozumiem, że jazda offroadowa to tereny Brzozowa, zgadza się? Jak długo trwa cała impreza - godzina jazdy to czas samej jazdy offroadowej... czy łącznie z dojazdem na miejsce? JAk to się odbywa? Bardzo proszę o informację:)

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam Terminy ustalane są zawsze indywidualnie w Dziale Rezerwacji tel 600 763 700 wewnętrzny 2. Realizacja odbywa się w Brzozowie (ok. 53 km od Rzeszowa). Godzina jazdy to godzina jazdy w terenie. Zazwyczaj realizacja rozpoczyna się w miejscu docelowym. Pozdrawiam Agata/Prezent Marzeń

Social Media
Płatności