Jazda OFF ROAD 4x4 – Rzeszów

3401

Ekstremalna jazda po bezdrożach w okolicy Rzeszowa odbywa się za kierownicą Jeepa Grand Cherokee. Miejsce pasażera zajmuje instruktor, który udziela cennych rad i wskazówek.

Komu podarować jazdę OFF ROAD?

 • Mężczyźnie, który interesuje się OFF ROAD-em
 • Przyjacielowi z Rzeszowa, który poszukuje nowych, ciekawych przeżyć
 • Każdej osobie, która chce poprowadzić samochód terenowy

Atrakcja

Jazdy odbywają się w miejscowości Brzozów (około 50 km od Rzeszowa). Przed przystąpieniem do jazdy, instruktor przeprowadzi krótkie szkolenie i zapozna z budową samochodu. W zależności od wybranej opcji, jazda za kierownicą trwa 1 lub 2 godziny i realizowana jest samochodem Jeep Grand Cherokee, który na potrzeby jazdy OFF ROAD przeszedł niezbędne modyfikacje. Osoba obdarowana może zabrać ze sobą osobę towarzyszącą, która zajmie miejsce pasażera (minimalny wiek 12 lat).

Trasa

Jazdy odbywają się na terenach leśnych i nieużytkach. Trudność trasy definiują przede wszystkim warunki atmosferyczne, po opadach deszczu teren robi się maksymalnie ekstremalny. Grząski grunt i ogromne, błotne kałuże, pozwalają w pełni wykorzystać napęd 4x4. Sporą dawkę adrenaliny dostarczają także liczne podjazdy i strome zjazdy. Drzewa i wysokie krzaki stojące na drodze przejazdu potęgują trudności. Trasa dobierana jest indywidualnie do umiejętności oraz preferencji osoby obdarowanej.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Wszystkie samochody są dopuszczone do ruchu i na bieżąco przechodzą przeglądy techniczne.

Aby zasiąść za kierownicą samochodu terenowego niepotrzebne są dodatkowe umiejętności i doświadczenie. Wymaganiem jest posiadanie prawa jazdy. Miejsce pasażera zajmuje instruktor, który udziela rad i wskazówek kierującemu. Trasa przejazdu dobierana jest indywidualnie.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Wręczasz gotowy prezent w formie przeżyć
 • Podarujesz wspaniałą, motoryzacyjną przygodę
 • Spełnisz marzenie kierowcy, który uwielbia motoryzację pod każdą postacią

 

Czytaj więcej >

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Za Kierownicą

Kup w zestawie 40

PrezentMarzeń - Za Kierownicą399 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Brzozów (ok. 53 km od Rzeszowa).

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Prezent sezonowy realizowany w miesiącach kwiecień-październik. Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację prezentu. W takim przypadku rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić osobę towarzyszącą jako pasażera. Minimalny wiek pasażera - 12 lat.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Jazdy realizujemy na samochodach terenowych Grand Cherokee.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


#Agnieszka

Dzień dobry, chciałabym zapytać o termin 21.05.2016 - mialby to być prezent urodzinowy dla męża. Mieszkamy w Rzeszowie. Rozumiem, że jazda offroadowa to tereny Brzozowa, zgadza się? Jak długo trwa cała impreza - godzina jazdy to czas samej jazdy offroadowej... czy łącznie z dojazdem na miejsce? JAk to się odbywa? Bardzo proszę o informację:)

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam Terminy ustalane są zawsze indywidualnie w Dziale Rezerwacji tel 600 763 700 wewnętrzny 2. Realizacja odbywa się w Brzozowie (ok. 53 km od Rzeszowa). Godzina jazdy to godzina jazdy w terenie. Zazwyczaj realizacja rozpoczyna się w miejscu docelowym. Pozdrawiam Agata/Prezent Marzeń

Social Media
Płatności
product