Jazda OFF ROAD 4x4 w Lublinie

3401

Lublin, będąc miastem położonym w okolicy pięknych terenów leśnych, ma do zaoferowania fanom mocnych wrażeń, atrakcję w najlepszym wydaniu – jazdę off road w okolicach Lublina. Jazda ta to nie tylko proste pokonywanie przeszkód - to walka z nieprzyjazną naturą. Trwająca około godzinę jazda off road odbywająca się w Piaskach ok. 25 km od Lublina, rozpoczyna się w piaskowni/żwirowni. Jest to teren czysto techniczny. Zdobywamy podstawowe umiejętności prawdziwego kierowcy off road: używanie napędu 4x4 czy też blokady dyferencjału. Liczne podjazdy, górki oraz strome piaszczyste zjazdy nie pozwolą nudzić się prowadzącemu auto. Dla bardziej wymagających kierowców znajdzie się również duża ilość wody, która w połączeniu z piachem i żwirem zamienia się w ciężki błotnisty teren. Dzięki instruktorom, można jednak być spokojnym, każda trudna sytuacja może zostać rozwiązana. Siadając za kierownicą auta terenowego, można być pewnym jednego - masy adrenaliny. Jazda off road w okolicach Lublina to idealny prezent, dla osoby która lubi aktywny wypoczynek, nowe doświadczenia oraz odkrywanie nowych pokładów emocji, które są niedostępne na wygodnej domowej kanapie.

Czytaj więcej >

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Dojazd około 25 km od granic miasta.

 • Czas trwania

  1 godzina jazdy za kierownicą.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok.

 • Informacje dla oglądających

  Brak ograniczeń. Na miejscu realizacji mogą przebywać osoby towarzyszące. Możliwość spędzenia czasu przy ognisku.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które możesz zabrudzić.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Auto zostało profesjonalnie przygotowane do rajdów off road, posiada sportowe, kubełkowe fotele, pasy szelkowe zapewniające bezpieczeństwo podczas jazdy.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


#Marcin Filipczak

czy realizacja tego prezentu jest 365 dni w roku czy tylko w wyznaczone dni ponieważ chciałbym skorzystać ale jestem tylko 2 następne tygodnie w polsce

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, jazdy są realizowane przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli. Pozdrawiam, Nina Seroka

Social Media
Płatności
product