Jazda OFF ROAD 4x4 – Koszalin

3401

Ekstremalna jazda w Koszalinie trwa 1 lub 2 godziny. Osoba obdarowana zasiądzie za kierownicą auta terenowego w towarzystwie instruktora. Jazdy odbywają się w okolicy Białogardu.

Dla kogo jazda OFF ROAD?

 • Dla mężczyzny, który interesuje się OFF ROAD-em
 • Dla przyjaciela, który nie boi się nowych wyzwań
 • Da każdej osoby, która chce spróbować swoich sił za kierownicą terenówki

Atrakcja

Jazda jako kierowca trwa w zależności od wybranej opcji 1 lub 2 godziny i poprzedzona jest szkoleniem. Jazdy odbywają się w okolicach Nowogardu (dokładny adres realizacji ustalany jest z instruktorem). Osoba obdarowana może zabrać ze sobą osobę towarzyszącą, która zajmie miejsce pasażera (minimalny wiek pasażera to 12 lat). Jazdy odbywają się samochodami terenowymi Suzuki Vitara, Suzuki Samurai lub Nissan Patrol. Każde z nich przeszło niezbędne modyfikacje na potrzeby jazdy OFF ROAD.

Trasa przejazdu

Trasa przejazdu to liczne strome podjazdy, zjazdy i trawersy. Przejazd przez głęboką wodę, błotne przeszkody i piaszczyste góry, na długi czas utkwi w pamięci. Im więcej deszczu, bądź śniegu tym wyzwanie staje się coraz trudniejsze. Trasa przejazdu ustalana jest indywidualnie pod względem umiejętności i oczekiwań osoby obdarowanej.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Nad przebiegiem całej atrakcji czuwa instruktor, a samochód terenowy jest na bieżąco serwisowany i kontrolowany.

Aby zasiąść za kierownicą samochodu terenowego niepotrzebne są dodatkowe umiejętności i doświadczenie. Wymaganiem jest posiadanie prawa jazdy. Trasa przejazdu dobierana jest indywidualnie.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Wręczasz gotowy prezent w formie przeżyć
 • Podarujesz wspaniałą, motoryzacyjną przygodę
 • Spełnisz marzenie kierowcy, który uwielbia motoryzację pod każdą postacią
Czytaj więcej >

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 62 lokalizacje

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Realizacja prezentu odbywa się w okolicach Białogardu. Dokładne miejsce ustalane jest z instruktorem.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić osobę towarzyszącą jako pasażera. Minimalny wiek pasażera - 12 lat.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Jazdy realizujemy na samochodach terenowych Suzuki Vitara, Samurai, Nissan Patrol.

#Andrzej K.

Bardzo udany prezent, a jestem raczej wybredny. Świetny teren, sporo przeszkód, miła odmiana od zwykłej drogi. Momentami ciężko, ale fajnie móc się sprawdzić. Instruktor bardzo kompetentny, przekazał mi wiele ciekawostek i cennych rad.

#czerpal

Atrakcja jest interesująca i to bardzo. Dzięki odbytej jeździe nauczyłem się wielu nowych rzeczy które można zastosować w codziennej jeździe po polskich drogach. Polecam wszystkim zainteresowanym . Pozdrawiam

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product