Jazda OFF ROAD 4x4 w Koszalinie

Jazda off road w województwie Zachodniopomorskim, odbywa się w okolicach Nowogardu. Suzuki Vitara, Samurai, Nissan Patrol to auta, które zapewniają ekstremalną zabawę w terenie. Początek szkolenia to zapoznanie z samochodem i jego budową. Kierowca zdobędzie informację o systemach obecnych w aucie, ich funkcjach i poprawnym ich wykorzystywaniu. Zdobędzie również wiedzę jak posługiwać się napędami, do czego służy reduktor oraz jak dobierać odpowiedni bieg do panującej sytuacji. Jazda offroad w zachodniopomorskim to niezapomniana przygoda, pokonywanie stromych podjazdów, zjazdów, trawersów - zadowoli najbardziej wybrednych amatorów wrażeń. Przejazd przez wodę – bród, błotne przeszkody i piaszczyste góry, pozostanie na długo w pamięci. Skala trudności rośnie wraz z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak opady deszczu, czy śniegu. Jazda off road uczy jak w sytuacjach pozornie bez wyjścia można samemu wyjść z opresji i jak pomóc innemu posiadaczowi auta terenowego. To walka z przyrodą dostarczająca mnóstwo satysfakcji i poprawiająca umiejętności kierowcy.

Płatnosci mobilne

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
Prezent Marzeń - Za Kierownicą

Kup w zestawie 26 lokalizacji

Prezent Marzeń - Za Kierownicą399 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Realizacja prezentu odbywa się w okolicach Nowogardu. Województwo zachodniopomorskie.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić osobę towarzyszącą jako pasażera. Minimalny wiek pasażera - 12 lat.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Jazdy realizujemy na samochodach terenowych Suzuki Vitara, Samurai, Nissan Patrol.

#Andrzej K.

Bardzo udany prezent, a jestem raczej wybredny. Świetny teren, sporo przeszkód, miła odmiana od zwykłej drogi. Momentami ciężko, ale fajnie móc się sprawdzić. Instruktor bardzo kompetentny, przekazał mi wiele ciekawostek i cennych rad.

#czerpal

Atrakcja jest interesująca i to bardzo. Dzięki odbytej jeździe nauczyłem się wielu nowych rzeczy które można zastosować w codziennej jeździe po polskich drogach. Polecam wszystkim zainteresowanym . Pozdrawiam

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności