Jazda OFF ROAD 4x4 w Kielcach

Jazda off road to oferta przeznaczona dla każdego fana motoryzacji i miłośnika oryginalnych przygód.

Podczas tej niezwykłej wyprawy będziesz mógł sprawdzić swoje umiejętności za kierownicą auta terenowego, z którym można zrobić rzeczy na pierwszy rzut oka niemożliwe! Off road to jazda po błotnistych podjazdach i zanurzanie się w dołach wypełnionych wodą. Off road to również zmaganie się z wyzwaniami, jakie stawiają przed nami kolejne kilometry pokonywanego terenu. To ciągła walka z maszyną i przyrodą. Na specjalnie przygotowanym terenie offroadowym, przeżyjesz niezwykłą przygodę. Błotniste doły, rzeki, koleiny, strome podjazdy i zjazdy, to tylko nieliczne atrakcje, jakie czekają na Ciebie. W trakcie jazdy off road, nad bezpieczeństwem będzie czuwał doświadczony instruktor, służący radą i pomocą. 

Jazda terenowa wymaga od uczestników dużego sprytu czy siły fizycznej, potrzebnej choćby po to, by wykopać auto z piasku czy błota. Przeprawiając się przez dzikie tereny, sytuacja może czasem zaskoczyć. Trzeba wtedy improwizować. Jazda off road to trzymająca w napięciu wyprawa i jednocześnie świetna zabawa, dzięki której można zdobyć nowe umiejętności.

Płatnosci mobilne

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Okolice Kielc - miejsce ustalane indywidualnie.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Realizacja może nie odbyć się z przyczyn bardzo niekorzystnych warunków atmosferycznych (obfite opady deszczy lub śniegu). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić osobę towarzyszącą jako pasażera. Minimalny wiek pasażera - 12 lat.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Kiedy prezent jest dla 1 osoby, w cenie prezentu, istnieje możliwość zabrania osoby towarzyszącej która będzie jeździć w samochodzie jako pasażer. Jeździmy samochodem terenowym Land Rover Discovery.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności