Jazda OFF ROAD 4x4 – Świebodzin

3401

Zróżnicowany teren okolic Gorzowa Wielkopolskiego, to doskonałe miejsce na wypróbowanie jazdy off road. Przejazdy organizowane są 75 km dalej, w okolicach Świebodzina. Urokliwe miejscowości pokonujemy terenowym Jeepem Cherokee, pod czujnym okiem doświadczonego instruktora, który na bieżąco dostosowuje poziom trudności przejazdu do umiejętności kierowcy. Teren prowadzi przez lasy, polany, żwirownie, a nawet specjalnie przygotowany tor off roadowy. Od krętych, wąskich, leśnych ścieżek, przez ogromne błota, górki i doliny, aż po przeprawę przez wodę. Ostre zjazdy i piaszczyste podjazdy, ocieranie auta między drzewami i przejazd przez błoto, tak by nie zakopać samochodu. To jedne z wielu przeszkód jakie czekają kierowców gotowych zmierzyć się z jazdą offroad niedaleko Gorzowa Wielkopolskiego. Jazda po bezdrożach to walka zarówno z surową naturą, maszyną, jak i samym sobą. To wymagająca przygoda, dająca mnóstwo satysfakcji i radości. Najlepszy prezent dla osób ceniących sobie aktywny wypoczynek i dawkę adrenaliny.

Czytaj więcej >

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Matejki 6a (ok. 74 km od Gorzowa Wielkopolskiego). Województwo lubuskie.

 • Czas trwania

  jazdy za kierownicą autem Off Roadowym.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić osobę towarzyszącą jako pasażera. Minimalny wiek pasażera - 12 lat.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Jazdy realizujemy na samochodach terenowych Jeep Cherokee.

#maksiu

profesjonalne podejście do sprawy! Auta specjalnie przygotowane do wypraw! Instruktorzy znają się na rzeczy! Nie wiedziałem, że powolna jazda też może sprawiać tyle frajdy i dostarczać dużą dawkę adrenaliny! Nic tylko polecać każdemu kto jeszcze się nie może zdecydować! Leci 5*

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product