Jazda OFF ROAD 4x4 – Ostrawa

Nie ma przeszkód, których nie pokonasz!

Spróbuj swoich sił w roli kierowcy potężnego pojazdu terenowego! Jazda po specjalnie przygotowanym torze OFF ROAD różni się znacznie od zwykłej, codziennej jazdy. Emocje, jakie towarzyszą pokonywaniu kolejnych zjazdów, podjazdów, trawersów i przeszkód są nie do opisania! Zasiądziesz za kierownicą 300-konnego Jeepa Grand Cheerokee wyposażonego w silnik V8 o pojemności 4,7 litra. Najnowocześniejsze systemy wspomagające poruszanie się po trudnym terenie umożliwiają ekstremalną, ale jednocześnie bezpieczną przejażdżkę. Teraz masz okazję samodzielnie wypróbować możliwości tej potężnej maszyny! Trudność na trasie dopasujemy indywidualnie do Twojego doświadczenia i możliwości. Pierwszy przejazd odbędziesz na miejscu pasażera, a instruktor zapozna Cię z terenem i przeszkodami w postaci licznych zjazdów, podjazdów, nierówności terenu, czy naturalnych mostów, które będziesz musiał pokonać. Następnie zajmiesz miejsce kierowcy i spróbujesz swoich sił za kierownicą Jeepa Grand Cherokee!

Tor OFF ROAD LIBROS

Tor OFF ROAD na którym przeżyjesz swoją przygodę za kierownicą Jeepa Grand Cherokee, zlokalizowany jest w czeskiej Ostrawie. Na trasie, którą pokonasz znajdują się strome podjazdy, zjazdy, trawersy, przeszkody, wyboje, błoto i jamy, do których będziesz musiał wjechać i wyjechać. Warto dodać, że swoją przygodę odbędziesz na torze, na którym na co dzień ćwiczą policjanci, strażacy i żołnierze z całej Europy! Tor o powierzchni kilku hektarów został stworzony przez utytułowanych kierowców OFF ROAD, którzy doświadczenie zdobywali na najtrudniejszych rajdach międzynarodowych. Teren został przygotowany w ten sposób, by każdy kierowca, niezależnie od stopnia doświadczenia, poradził sobie z przeszkodami, jednocześnie odbywając bardzo emocjonującą i wymagającą przejażdżkę.

Płatnosci mobilne

Cena:

309 zł

Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Pasażer

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365 dni

 • Lokalizacja

  Tor OFFROAD LIBROS, Ostrawa, ul Palackeho 1114

 • Czas trwania

  Czas przejazdu to 30 minut. Pierwszy przejazd prowadzi instruktor, omawiając kolejne przeszkody i odcinki trasy. Drugi przejazd uczestnik prowadzi sam.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. .

 • Informacje dla oglądających

  Na miejsce realizacji osoba obdarowana może zaprosić osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Wygodny, w cenie atrakcji wliczony jest wynajem kasku ochronnego.

 • Wymagania

  Atrakcja dostępna dla osób od 18 roku życia. Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających

 • Informacje dodatkowe

  Osoba obserwująca przejazd ma możliwość fotografowania, lub filmowania, musi jednak wypożyczyć na miejscu specjalną kamizelkę odblaskową uprawniającą do poruszania się po torze offroad. Koszt kamizelki - 18,45zł.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności