• W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.
 • W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.

Jazda OFF ROAD 4x4 – Ostrawa

3401

Jazda OFF ROAD w Ostrawie odbywa się na specjalnym torze z licznymi przeszkodami. Atrakcja trwa 30 minut i poprzedzona jest szkoleniem z instruktorem.

Komu podarować jazdę samochodem terenowym?

 • Mężczyźnie, który interesuje się jazdą OFF ROAD
 • Każdej osobie, która interesuje się motoryzacją
 • Przyjacielowi, który chce spróbować swoich sił za kierownicą samochodu terenowego

Atrakcja

Na miejsce rezerwacji osoba obdarowana zabiera ze sobą ważny odcinek vouchera. Pierwszy przejazd odbędzie się na miejscu pasażera, a instruktor przeprowadzi szkolenie, zapozna z terenem i przeszkodami. Następnie osoba obdarowana zajmie miejsce za kierownicą i przez 30 minut będzie prowadziła Jeepa Grand Cherokee. Uczestnik może zaprosić na miejsce osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd z bezpiecznego miejsca.

Samochód

Jazda odbywa się za kierownicą Jeepa Grand Cherokee, wyposażonego w 300 konny silnik o pojemności 4,7 V8. Pojazd wyposażony jest w napęd AWD – na wszystkie osie, co umożliwia jazdę w trudnych warunkach.

Parametry (różne w zależności od roku produkcji)

Długość pojazdu: 4605 – 4613 cm
Szerokość: 1836 – 1844 cm
Wysokosć: 1763 – 1786 cm
Rozstaw osi: 2690 cm
Masa własna: 1664 kg

Tor OFF ROAD LIBROS

Tor OFF ROAD zlokalizowany jest w czeskiej Ostrawie. Na trasie znajdują się strome podjazdy, zjazdy, trawersy, przeszkody, wyboje, błoto i jamy itp. Warto dodać, że na tym torze na co dzień ćwiczą policjanci, strażacy i żołnierze z całej Europy. Tor o powierzchni kilku hektarów został stworzony przez utytułowanych kierowców OFF ROAD, którzy doświadczenie zdobywali na najtrudniejszych rajdach międzynarodowych. Teren został przygotowany w ten sposób, by każdy kierowca, niezależnie od stopnia doświadczenia, poradził sobie z przeszkodami, jednocześnie odbywając bardzo emocjonującą i wymagającą przejażdżkę.

Ostrawa

Miasto położone na granicy Śląska Cieszyńskiego, Śląska Opawskiego i Moraw, jest trzecim co do wielkości czeskim miastem. Miejsce to przyciaga wielu turystów ze względu na infrastrukturę, rejon a przede wszystkim bliską odległość do granicy Polski i Słowacji. Aktualnie Ostrawa jest centrum kulturalno-rozrywkowym Kraju Morawsko-Śląskiego.

Ostrawa zlokalizowana jest ok 20 km od granicy. Dojechać można samochodem przez drogę DK1 i A1, pociągiem a także autokarami.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Nad przebiegiem całej atrakcji czuwa instruktor, a samochód terenowy jest na bieżąco serwisowany i kontrolowany.

Aby zasiąść za kierownicą samochodu terenowego niepotrzebne są dodatkowe umiejętności i doświadczenie. Wymaganiem jest posiadanie prawa jazdy.Trasa przejazdu dobierana jest indywidualnie.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Wręczasz gotowy prezent w formie przeżyć
 • Podarujesz wspaniałą, motoryzacyjną przygodę
 • Spełnisz marzenie kierowcy, który uwielbia motoryzację pod każdą postacią

 

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Pasażer

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Za Kierownicą

Kup w zestawie 38 lokalizacji

PrezentMarzeń - Za Kierownicą399 zł

 • Ważność vouchera

  365 dni

 • Lokalizacja

  Tor OFFROAD LIBROS, Ostrawa, ul Palackeho 1114

 • Czas trwania

  Czas przejazdu to 30 minut. Pierwszy przejazd prowadzi instruktor, omawiając kolejne przeszkody i odcinki trasy. Drugi przejazd uczestnik prowadzi sam.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. .

 • Informacje dla oglądających

  Na miejsce realizacji osoba obdarowana może zaprosić osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Wygodny, w cenie atrakcji wliczony jest wynajem kasku ochronnego.

 • Wymagania

  Atrakcja dostępna dla osób od 18 roku życia. Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających

 • Informacje dodatkowe

  Osoba obserwująca przejazd ma możliwość fotografowania, lub filmowania, musi jednak wypożyczyć na miejscu specjalną kamizelkę odblaskową uprawniającą do poruszania się po torze offroad. Koszt kamizelki - 18,45zł.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności