Jazda OFF ROAD 4x4 – Ostrawa

3401

Jazda OFF ROAD w Ostrawie odbywa się na specjalnym torze z licznymi przeszkodami. Atrakcja trwa 30 minut i poprzedzona jest szkoleniem z instruktorem.

Komu podarować jazdę samochodem terenowym?

 • Mężczyźnie, który interesuje się jazdą OFF ROAD
 • Każdej osobie, która interesuje się motoryzacją
 • Przyjacielowi, który chce spróbować swoich sił za kierownicą samochodu terenowego

Atrakcja

Na miejsce rezerwacji osoba obdarowana zabiera ze sobą ważny odcinek vouchera. Pierwszy przejazd odbędzie się na miejscu pasażera, a instruktor przeprowadzi szkolenie, zapozna z terenem i przeszkodami. Następnie osoba obdarowana zajmie miejsce za kierownicą i przez 30 minut będzie prowadziła Jeepa Grand Cherokee. Uczestnik może zaprosić na miejsce osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd z bezpiecznego miejsca.

Samochód

Jazda odbywa się za kierownicą Jeepa Grand Cherokee, wyposażonego w 300 konny silnik o pojemności 4,7 V8. Pojazd wyposażony jest w napęd AWD – na wszystkie osie, co umożliwia jazdę w trudnych warunkach.

Parametry (różne w zależności od roku produkcji)

Długość pojazdu: 4605 – 4613 cm
Szerokość: 1836 – 1844 cm
Wysokosć: 1763 – 1786 cm
Rozstaw osi: 2690 cm
Masa własna: 1664 kg

Tor OFF ROAD LIBROS

Tor OFF ROAD zlokalizowany jest w czeskiej Ostrawie. Na trasie znajdują się strome podjazdy, zjazdy, trawersy, przeszkody, wyboje, błoto i jamy itp. Warto dodać, że na tym torze na co dzień ćwiczą policjanci, strażacy i żołnierze z całej Europy. Tor o powierzchni kilku hektarów został stworzony przez utytułowanych kierowców OFF ROAD, którzy doświadczenie zdobywali na najtrudniejszych rajdach międzynarodowych. Teren został przygotowany w ten sposób, by każdy kierowca, niezależnie od stopnia doświadczenia, poradził sobie z przeszkodami, jednocześnie odbywając bardzo emocjonującą i wymagającą przejażdżkę.

Ostrawa

Miasto położone na granicy Śląska Cieszyńskiego, Śląska Opawskiego i Moraw, jest trzecim co do wielkości czeskim miastem. Miejsce to przyciaga wielu turystów ze względu na infrastrukturę, rejon a przede wszystkim bliską odległość do granicy Polski i Słowacji. Aktualnie Ostrawa jest centrum kulturalno-rozrywkowym Kraju Morawsko-Śląskiego.

Ostrawa zlokalizowana jest ok 20 km od granicy. Dojechać można samochodem przez drogę DK1 i A1, pociągiem a także autokarami.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Nad przebiegiem całej atrakcji czuwa instruktor, a samochód terenowy jest na bieżąco serwisowany i kontrolowany.

Aby zasiąść za kierownicą samochodu terenowego niepotrzebne są dodatkowe umiejętności i doświadczenie. Wymaganiem jest posiadanie prawa jazdy.Trasa przejazdu dobierana jest indywidualnie.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Wręczasz gotowy prezent w formie przeżyć
 • Podarujesz wspaniałą, motoryzacyjną przygodę
 • Spełnisz marzenie kierowcy, który uwielbia motoryzację pod każdą postacią

 

Czytaj więcej >

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Adrenalina

Kup w zestawie 55 lokalizacji

PrezentMarzeń - Adrenalina299 zł

 • Ważność vouchera

  365 dni

 • Lokalizacja

  Tor OFFROAD LIBROS, Ostrawa, ul Palackeho 1114

 • Czas trwania

  Czas przejazdu to 30 minut. Pierwszy przejazd prowadzi instruktor, omawiając kolejne przeszkody i odcinki trasy. Drugi przejazd uczestnik prowadzi sam.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. .

 • Informacje dla oglądających

  Na miejsce realizacji osoba obdarowana może zaprosić osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Wygodny, w cenie atrakcji wliczony jest wynajem kasku ochronnego.

 • Wymagania

  Atrakcja dostępna dla osób od 18 roku życia. Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających

 • Informacje dodatkowe

  Osoba obserwująca przejazd ma możliwość fotografowania, lub filmowania, musi jednak wypożyczyć na miejscu specjalną kamizelkę odblaskową uprawniającą do poruszania się po torze offroad. Koszt kamizelki - 18,45zł.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product