Jazda na snowboardzie na sztucznym stoku narciarskim – Gdańsk

1

Bezpieczny stok, wysokiej jakości sprzęt i opieka certyfikowanego instruktora – przepis na owocną naukę!

Sztuczny stok zapewniający 100 % bezpieczeństwa, opieka certyfikowanych instruktorów, a także sprzęt najwyższej jakości dają gwarancję bezstresowej nauki w komfortowych warunkach. Miejsce to odpowiednie jest zarówno dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę ze snowboardem, jak i dla każdego, kto chce swoje umiejętności rozwijać. Podczas jazdy na snowboardzie na sztucznym stoku narciarskim w Gdańsku zostaniesz wyposażony w deskę snowboardową oraz kask. Certyfikowani instruktorzy nauczą Cię podstawowego warsztatu, by utrzymywać równowagę i czerpać z jazdy na snowboardzie wyłącznie samą przyjemność! Osoby, które opanowały już podstawy z pewnością pogłębią swoje umiejętności w warunkach niezwykle bezpiecznych i komfortowych. W tym miejscu z pewnością nie spotkasz się z tłumem snowboardzistów, wkraczających Ci w drogę, z ujemną temperaturą, mroźnym wiatrem, prószącym śniegiem czy przerażającymi kolejkami do wyciągów.

Przebieg realizacji

Wykup voucher na jazdę na snowboardzie na sztucznym stoku w Gdańsku, zarezerwuj termin realizacji i staw się w Skimondo w ustalonym dniu. W Skimondo przywita Cię wykwalifikowany personel, który dobierze odpowiedni dla Ciebie sprzęt – deskę snowboardową oraz kask. Tuż po krótkiej rozgrzewce spróbujesz swoich sił podczas walki z równowagą. Certyfikowany instruktor zdradzi Ci tajniki stabilnego utrzymywania równowagi i balansowania ciałem podczas jazdy na snowboardzie.

SKIMONDO

Sztuczny stok Skimondo to nowoczesna technologia przypominająca potężną bieżnię, dzięki której bez względu na porę roku i warunki atmosferyczne można jeździć na nartach i snowboardzie. Stok waży aż 5,5 tony i pokryty jest materiałem, który imituje śnieg. Jeden pas to aż 36 m2 powierzchni, na której jednocześnie mogą przebywać maksymalnie 3 osoby. Stok nachylony jest pod kątem 13 stopni i wyposażony jest w cztery zautomatyzowane systemy bezpieczeństwa. Instruktor może w każdej chwili zatrzymać stok manualnie na pulpicie sterującym lub pilocie. Dodatkowe czujniki bezpieczeństwa zainstalowane na stoku sprawiają, że jazda na nartach i snowboardzie jest w 100 % bezpieczna.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  SKIMONDO Aleja Grunwaldzka 355

 • Czas trwania

  Na realizację prosimy zarezerwować sobie 60 minut. Efektywny czas jazdy na stoku to około 30 minut.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Sztuczny stok narciarski Skimondo jest obiektem zadaszonym.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny, niekrępujący ruchów, sportowy strój.

 • Wymagania

  Wymagana jest ogólna sprawność fizyczna oraz przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa. Zabrania się przebywania na stoku pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Jazda na snowboardzie na sztucznym stoku obejmuje wynajęcie sprzętu: deski, ochraniaczy, kasku oraz opiekę instruktora z licencją PZN, SITN lub MENIS.

#Frania

Całą rodziny czasem chodzimy do Skimondo pojeździć na nartach. Zawsze jest to udane popołudnie i bardzo fajnie spędzony czas rodzinny.

#Grzeeś

Moje dziecko nigdy nie jeździło na nartach więc uznałem że sztuczny stok aby się z nimi zapoznało. Pokochało Skimondo! Instruktorzy zarazili go swoją miłością do nart i nie mam nic do gadania ;) Świetne miejsce w Gdańsku

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product