Jazda na snowboardzie na sztucznym stoku narciarskim dla dwojga – Gdańsk

3731

Snowboard nad polskim morzem!

Narty i snowboard nad morzem? Czemu nie! Wbrew wszystkim wątpliwościom jest to możliwe! Dzięki kreatywności ludzi, pełnych pasji i zamiłowania do sportów typowo zimowych powstał całoroczny, sztuczny stok narciarski Skimondo w Gdańsku. Jest to miejsce wyjątkowe, gdzie każdy bez względu na warunki atmosferyczne może pojeździć na nartach bądź snowboardzie.

Jak będzie wyglądać Wasza lekcja?

Na wstępie otrzymacie odpowiedni dla siebie sprzęt renomowanych marek. Zostaniecie wyposażeni w deski snowboardowe oraz kaski. Pod okiem certyfikowanych instruktorów odbędziecie krótką rozgrzewkę, a później spróbujecie własnych sił na sztucznym stoku. Podczas jazdy na snowboardzie na sztucznym stoku nieodłącznie towarzyszyć Wam będzie instruktor, który pokaże prawidłową technikę jazdy na snowboardzie, a także dobierze prędkość odpowiadającą Waszym umiejętnościom.

Skimondo - jedyne takie miejsce w Polsce

Sztuczny stok Skimondo to nowoczesna technologia przypominająca potężną bieżnię, dzięki której bez względu na porę roku i warunki atmosferyczne można jeździć na nartach i snowboardzie. Stok waży aż 5,5 tony i pokryty jest materiałem, który imituje śnieg. Jeden pas to aż 36 m2 powierzchni, na której jednocześnie mogą przebywać maksymalnie 3 osoby. Stok nachylony jest pod kątem 13 stopni i wyposażony jest w cztery zautomatyzowane systemy bezpieczeństwa. Instruktor może w każdej chwili zatrzymać stok manualnie na pulpicie sterującym lub pilocie. Dodatkowe czujniki bezpieczeństwa zainstalowane na stoku sprawiają, że jazda na nartach i snowboardzie jest w 100 % bezpieczna.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  SKIMONDO Aleja Grunwaldzka 355

 • Czas trwania

  Na realizację prosimy zarezerwować sobie 60 minut. Efektywny czas jazdy na stoku to około 30 minut.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Sztuczny stok narciarski Skimondo jest obiektem zadaszonym.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny, niekrępujący ruchów, sportowy strój.

 • Wymagania

  Wymagana jest ogólna sprawność fizyczna oraz przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa. Zabrania się przebywania na stoku pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Jazda na snowboardzie na sztucznym stoku obejmuje wynajęcie sprzętu: deski, ochraniaczy, kasku oraz opiekę instruktora z licencją PZN, SITN lub MENIS.

#Kaja

Nigdy nie jeździłam na snowboardzie, a sztuczny stok stał się super alternatywą do nauki bez kompromitacji. Szybko załapałam podstawy i myślę, że następna moja jazda odbędzie się na prawdziwym stoku!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product