Jazda na nartach na sztucznym stoku narciarskim – Gdańsk

1

Bezpieczne narty w Trójmieście

Nauka jazdy na nartach niejednokrotnie wiąże się z koniecznością organizowania drogich wyjazdów w Góry, gdzie na zatłoczonych stokach narciarzom często krzyżują się drogi. Taka kolizja może w efekcie doprowadzić do kontuzji i urlopu, który spędzony jest w ośrodkach i hotelach z nadzieją, że w kolejnym roku z pewnością scenariusz ten się nie powtórzy! Wychodząc naprzeciw stereotypom i przeświadczeniu, że jeździć na nartach można wyłącznie zimą zapraszamy na całoroczny stok w Trójmieście! Sztuczny stok Skimondo w Gdańsku to technologia, dzięki której bez względu na panujące warunki pogodowe można jeździć na nartach! Wykup voucher na jazdę na nartach na sztucznym stoku w Trómieście, by pod okiem instruktora zacząć przygodę z nartami, bądź podszlifować swoje dotychczasowe umiejętności.

Sztuczny stok Skimondo

Sztuczny stok Skimondo to nowoczesna technologia przypominająca potężną bieżnię, dzięki której bez względu na porę roku i warunki atmosferyczne można jeździć na nartach i snowboardzie. Stok waży aż 5,5 tony i pokryty jest materiałem, który imituje śnieg. Jeden pas to aż 36 m2 powierzchni, na której jednocześnie mogą przebywać maksymalnie 3 osoby. Stok nachylony jest pod kątem 13 stopni i wyposażony jest w cztery zautomatyzowane systemy bezpieczeństwa. Instruktor może w każdej chwili zatrzymać stok manualnie na pulpicie sterującym lub pilocie. Dodatkowe czujniki bezpieczeństwa zainstalowane na stoku sprawiają, że jazda na nartach i snowboardzie jest w 100 % bezpieczna.  

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  SKIMONDO Aleja Grunwaldzka 355

 • Czas trwania

  Na realizację prosimy zarezerwować sobie 60 minut. Efektywny czas jazdy na stoku to około 30 minut.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Sztuczny stok narciarski Skimondo jest obiektem zadaszonym.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny, niekrępujący ruchów, sportowy strój.

 • Wymagania

  Wymagana jest ogólna sprawność fizyczna oraz przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa. Zabrania się przebywania na stoku pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Jazda na nartach na sztucznym stoku obejmuje wynajęcie sprzętu: nart, butów, kasku oraz opiekę instruktora z licencją PZN, SITN lub MENIS.

#Daria

Jak byłam w Skimondo i uczyli mnie jeździć czułam się trochę nie pewnie. Już po pierwszej lekcji poczułam sie super... Następnej czułam się pewniej i szybciej jakoś szła nauka. Fajne podejście instruktorów....

#Marta

Zrobiłam niespodziankę dzieciakom ! Było koło 35 stopni na dworze a ja powiedziałam chłopakom, że jedziemy na narty :) Byli mocno zaskoczeni i z lekkim niedowierzaniem wsiedli do samochodu i ruszyliśmy na całoroczny stok do Gdańska ! Po dotarciu do celu wszystko stało się jasne, chłopcy byli mega zadowoleni polecam wszystkim było extra :)

#Monika

Byłam już niejednokrotnie, ale zawsze z przyjemnością. Bardzo mi się podoba. Mogę spokojnie pojeździć, nikt mi nie przeszkadza. Wypadków brak, całkiem bezpieczna jazda, a w dodatku nawet latem. Super....

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product