Jazda na nartach na sztucznym stoku narciarskim dla dwojga – Gdańsk

3731

Nauka jazdy na nartach dla dwojga!

Rozpocznijcie wspólną przygodę z niesamowitym sportem zimowym i pozwólcie sobie na jazdę na nartach o każdej porze roku! Życzliwy personel Skimondo dobierze dla Was odpowiedni sprzęt – narty, buty narciarskie oraz kaski. Tuż po krótkiej rozgrzewce ruszycie na stok, by pod okiem instruktora poznać podstawowy warsztat jazdy na nartach i móc rozwijać swoje umiejętności!

Skimondo – sztuczny stok narciarski

Skimondo to sztuczny stok narciarski, który powstał w samym sercu Trójmiasta. Projekt zainicjowały osoby, dla których narciarstwo to ogromna pasja i sposób na życie. Nadrzędnym celem było stworzenie miejsca, gdzie przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa wielu ludzi mogłoby realizować swoje hobby. Sztuczny stok w Gdańsku to technologia, dzięki której bez względu na panujące warunki atmosferyczne można cały rok jeździć na nartach i snowboardzie. Skimondo to sztuczny stok, który swoim wyglądem przypomina potężną bieżnię. Jest on w pełni zautomatyzowany i wyposażony w systemy bezpieczeństwa, które potrafią w warunkach zagrożenia zatrzymać całą platformę. Stok pokryty jest materiałem imitującym śnieg, a jego powierzchnia jest stale nawilżana, by poprawić komfort jazdy. Stok nachylony jest pod kątem 13 stopni i pozwala rozwijać prędkości sięgające maksymalnie do wartości 25 km/h. Panują tam idealne warunki dla osób początkujących jak i rozwijających swoje umiejętności w zakresie jazdy na nartach i snowboardzie.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  SKIMONDO Aleja Grunwaldzka 355

 • Czas trwania

  Na realizację prosimy zarezerwować sobie 60 minut. Efektywny czas jazdy na stoku to około 30 minut.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Sztuczny stok narciarski Skimondo jest obiektem zadaszonym.

 • Informacje dla oglądających

  Osoby obdarowane mogą zaprosić osobę towarzyszącą na miejsce realizacji.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny, niekrępujący ruchów, sportowy strój.

 • Wymagania

  Wymagana jest ogólna sprawność fizyczna oraz przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa. Zabrania się przebywania na stoku pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Jazda na nartach na sztucznym stoku dla dwojga obejmuje wynajęcie sprzętu: nart, butów, kasku oraz opiekę instruktora z licencją PZN, SITN lub MENIS.

#Jacek

Oboje z żoną nigdy nie jeździliśmy na nartach. znalazłem tę ofertę i szczerze mówiąc oboje jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. pierwsze koty za płoty. Za rok pewnie wybierzemy się na prawdziwy stok. ale ta opcja ze sztuczny - super!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product