Jazda motocross w Warszawie

1

Produkt niedostępny

Wybierz inną lokalizacje lub inny prezent.

Jazda motocyklem crossowym to wyzwanie dla każdego motocyklisty. Wszechobecny piach, koleiny, górki, podjazdy, zjazdy, zakręty są tym, co nie pozwoli Ci się nudzić! To znakomity trening techniczny, gdzie w bezpiecznym środowisku nabędziesz nowe umiejętności, które z pewnością zaowocują w Twojej karierze motocyklisty. Po krótkim instruktażu, wsiadasz na rasową crossówkę i w drogę! Tor ma zróżnicowane podłoże oraz przygotowane różne rodzaje przeszkód, które pozwalają dobrze się bawić również tym najbardziej wymagającym. Nad wszystkim czuwa instruktor-trener, który na bieżąco koordynuje Twoje poczynania. Spróbuj, a na pewno tu wrócisz!

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Dodatkowy czas jazdy

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Wojcieszyn k/Warszawy

 • Czas trwania

  60 minut. Część teoretyczna zajmuje około 10 minut. Pozostały czas jest przeznaczony na jazdę motocyklem.

 • Pogoda

  Prezent realizowany przy dodatnich temperaturach powietrza, w miesiącach marzec-październik. W przypadku załamań pogody jazda może zostać przełożona na najbliższy, dogodny dla uczestnika termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny, niekrępujący ruchów ubiór, który można zabrudzić oraz obuwie odporne na wodę.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana nie musi mieć prawa jazdy, jednakże umiejętność jazdy motocyklem jest wymagana. Maksymalna waga uczestnika to 100 kg. Zabroniona jest jazda po alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Jazda odbywa się na motocyklach Honda CRF-250 i Yamaha YZ 250F. Uczestnik na miejscu zostanie wyposażony w kask, buty motocrossowe, rękawiczki i gogle.

#Mikolo_F

Osobiście uważam, że crossówki są bardziej niebezpieczne niż szlifierki czy zwykłe turystyki, ale zachęcam każdego kto nigdy nie próbował, do jazdy próbnej, ja sprezentowałem to mojemu niemotoryzacyjnemu koledze i uśmiech na jego gębie- bezcenny ;D

#motożbik

Bardzo dobra sprawa! Osobiście mam R1 ale chciałem spróbować czegoś nowego. Nauczyłem się wielu nowych rzeczy. To zupełnie co innego od jazdy po asfalcie, czy też torze wyścigowym. Zachęcam do wykupienia

Brak zapisanych pytań do produktu.


Podobne produkty

Social Media
Płatności
product