Jazda Mitsubishi Lancer Evo we Wrocławiu

Jazda Mitsubishi Lancer Evo to niezapomniany pakiet emocji na torze. Mitsubishi Lancer Evolution IX to niewątpliwie legenda wśród samochodów rajdowych. Już dziś możesz zasiąść za jego kierownicą i doświadczyć niesamowitych wrażeń z jazdy Evo. 400 konny silnik pozwala osiągnąć setkę już po 3,5 sekundy. Napęd na 4 koła z aktywnym dyferencjałem daje jeden z najwyższych wskaźników pokonywania zakrętów. Podaruj sobie lub bliskiej osobie voucher na Jazdę Mitsubishi Lancer Evo we Wrocławiu! Realizacja jazdy odbywa się na torze Redeco, znajdującym się około 8 km od centrum Wrocławia. Pod okiem doświadczonego instruktora sprawdzisz pełne możliwości auta oraz swoje umiejętności jako kierowcy. Ekstremalne przeżycia gwarantowane!

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Ilość okrążeń

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów śniegu termin realizacji może ulec zmianie. Prezent realizowany przez cały rok. Jazdy realizujemy w weekendy, średnio dwa weekendy w ciągu miesiąca.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B.

 • Informacje dodatkowe

  Długość jednego okrążenia toru to 1 km. Jedno ze swoich okrążeń możesz przejechać na fotelu pasażera - auto poprowadzi instruktor. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


#magda

Proszę o informacje jaki jest czas i cena przesyłki kurierem. Oraz drugie pytanie czy wszystkie informacje odnośnie miejsca itp. będą umieszczone w przesyłce by osoba obdarowana o wszystkim wiedziała.

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, przesyłki kurierskie do zamówień powyżej 200 zł są bezpłatne, wyjątek stanowią przesyłki pobraniowe - 15 zł. Dostawa to 1-2 dni robocze. W celu ustalenia terminu na realizacje należy zgłosić się do działu rezerwacji. Ogólne dane dotyczące prezentu m.in. miejsce realizacji jest wpisane na voucherze.
Pozdrawiam
Gosia Serafińska
Prezent marzeń

#Żaneta

Chciałabym się dowiedzieć czy osoba obdarowana przejedzie samodzielnie wszystkie 7 okrążeń czy tylko 6 a jedno okrążenie instruktor? W przypadku innych aut jest to rozpisane, tutaj natomiast tej informacji brak.

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, przy wyborze 7 okrążeń Mitsubishi za kierownicą pokonuje się wszystkie 7, instruktor cały czas siedzi obok na miejscu pasażera. Pozdrawiam Małgorzata Serafińska Prezent Marzeń

Social Media
Płatności