Jazda Mitsubishi Lancer Evo – Tor Krzywa

1

Jazda Mitsubishi Lancer Evo to niezapomniany pakiet emocji na torze. Mitsubishi Lancer Evolution IX to niewątpliwie legenda wśród samochodów rajdowych. Już dziś możesz zasiąść za jego kierownicą i doświadczyć niesamowitych wrażeń z jazdy Evo. 400 konny silnik pozwala osiągnąć setkę już po 3,5 sekundy. Napęd na 4 koła z aktywnym dyferencjałem daje jeden z najwyższych wskaźników pokonywania zakrętów. Podaruj sobie lub bliskiej osobie voucher na Jazdę Mitsubishi Lancer Evo w Bolesławcu

TOR KRZYWA
Tor Krzywa zlokalizowany jest na terenie byłego lotniska. Długość toru to 1 km. Kierowcy mogą korzystać z płyty poślizgowej, przestrzeń płyty lotniska umożliwia testy szybkich samochodów i pozwala zmierzyć się z poślizgami bez ograniczeń szerokości toru – polecamy szczególnie zimą, na torze śnieżno-lodowym.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Ilość okrążeń

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Za Kierownicą

Kup w zestawie 41 lokalizacji

PrezentMarzeń - Za Kierownicą399 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Tor Krzywa LSSE Obszar Krzywa

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów śniegu termin realizacji może ulec zmianie. Prezent realizowany przez cały rok. Jazdy realizujemy w weekendy, średnio dwa weekendy w ciągu miesiąca.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B.

 • Informacje dodatkowe

  Długość jednego okrążenia toru to 1 km. Jedno ze swoich okrążeń możesz przejechać na fotelu pasażera - auto poprowadzi instruktor. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


#magda

Proszę o informacje jaki jest czas i cena przesyłki kurierem. Oraz drugie pytanie czy wszystkie informacje odnośnie miejsca itp. będą umieszczone w przesyłce by osoba obdarowana o wszystkim wiedziała.

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, przesyłki kurierskie do zamówień powyżej 200 zł są bezpłatne, wyjątek stanowią przesyłki pobraniowe - 15 zł. Dostawa to 1-2 dni robocze. W celu ustalenia terminu na realizacje należy zgłosić się do działu rezerwacji. Ogólne dane dotyczące prezentu m.in. miejsce realizacji jest wpisane na voucherze.
Pozdrawiam
Gosia Serafińska
Prezent marzeń

#Żaneta

Chciałabym się dowiedzieć czy osoba obdarowana przejedzie samodzielnie wszystkie 7 okrążeń czy tylko 6 a jedno okrążenie instruktor? W przypadku innych aut jest to rozpisane, tutaj natomiast tej informacji brak.

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, przy wyborze 7 okrążeń Mitsubishi za kierownicą pokonuje się wszystkie 7, instruktor cały czas siedzi obok na miejscu pasażera. Pozdrawiam Małgorzata Serafińska Prezent Marzeń

Social Media
Płatności