• W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.
 • W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.

Jazda Lamborghini Gallardo Cabrio vs Ferrari F430 Cabrio – Tor kartingowy Poznań

1

Starcie włoskich gigantów

 Włoskie marki - Lamborghini oraz Ferrari rywalizują ze sobą od wielu lat. Ciągłe dążenie do udoskonalania motoryzacyjnych technologii zaowocowało powstaniem fenomenalnych modeli, które zadziwiają nie tylko niezwykle sportowym i luksusowym wizerunkiem, ale także mocą i parametrami technicznymi. Podczas jazdy Lamborghini Gallardo Cabrio vs Ferrari F430 Cabrio będziesz miał niepowtarzalną okazję, by osobiście sprawdzić swoje umiejętności za kierownicą ikon w świecie motoryzacji. Jazdę za kierownicą Lamborghini oraz Ferarri zrealizujesz na Torze Poznań po sektorze kartingowym. Krótkie szkolenie w zakresie zasad obowiązujących na torze, a także obecność instruktora sprawią, że zrealizujesz niezwykle ekstremalną, szybką i emocjonującą jazdę za kierownicą Lamborghini oraz Ferrari. Przemierzając kręte odcinki toru kartingowego Poznań, zasiadając za kółkiem każdego z przedstawicieli włoskich marek będziesz mógł wyłonić swojego faworyta. Twoja decyzja z pewnością uwarunkowana będzie pierwszym, wizualnym wrażeniem jak i komfortem jazdy oraz mocą generowaną przez silnik każdego auta. Zarówno Lamborghini Gallardo i Ferrari F430 zadziwiają swoimi parametrami. Poniższe zestawienie to tylko namiastka tego, co czeka Cię na Torze Poznań!

Parametry techniczne aut

  Ferrari F430 Lamborghini Gallardo
Moc 490 KM 570 KM
Przyśpieszenie 0 - 100 3,9 s. 3,9 s.
Pojemność (cm3) 4308 5204
Silnik V8 V10, 40 zaworowy
Napęd tylny na cztery koła
V-max 315 km/h 324km/h
Skrzynia biegów 6-biegowa 6-biegowa 

Tor Poznań

Zagospodarowany na miejscu starych pasów lotniska Ławica – Tor Poznań, jest największym (dł. 4083 m) torem wyścigowym w Polsce o nawierzchni asfaltowej, w którego skład wchodzi także 1480 m tor kartingowy. Należący do Automobilklubu Wielkopolskiego obiekt, stanowi miejsce wyścigów motocyklowych i samochodowych na szczeblu zarówno krajowym, jak i europejskim.

Jazdę zrealizujesz na torze Poznań podczas track day. Tego dnia podczas sesji treningowych na torze będą testowane również inne samochody sportowe. Przed jazdą odbędziesz szkolenie z zasad obowiązujących na torze tj. Znaczenie flag, świateł, zasady jazdy. Następnie instruktor wyznaczy sesję Twojego treningu i po wstępnym przeszkoleniu zrealizujesz jazdę na torze. Impreza track day ma charakter całodniowy.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Ilość okrążeń

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3 na pograniczu Przeźmierowa i Ławicy.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B.

 • Informacje dodatkowe

  Długość jednego okrążenia toru ponad 1,4 km. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności