Jazda Lamborghini Gallardo Cabrio vs Ferrari F430 Cabrio – Tor kartingowy Poznań

1

Starcie włoskich gigantów

 Włoskie marki - Lamborghini oraz Ferrari rywalizują ze sobą od wielu lat. Ciągłe dążenie do udoskonalania motoryzacyjnych technologii zaowocowało powstaniem fenomenalnych modeli, które zadziwiają nie tylko niezwykle sportowym i luksusowym wizerunkiem, ale także mocą i parametrami technicznymi. Podczas jazdy Lamborghini Gallardo Cabrio vs Ferrari F430 Cabrio będziesz miał niepowtarzalną okazję, by osobiście sprawdzić swoje umiejętności za kierownicą ikon w świecie motoryzacji. Jazdę za kierownicą Lamborghini oraz Ferarri zrealizujesz na Torze Poznań po sektorze kartingowym. Krótkie szkolenie w zakresie zasad obowiązujących na torze, a także obecność instruktora sprawią, że zrealizujesz niezwykle ekstremalną, szybką i emocjonującą jazdę za kierownicą Lamborghini oraz Ferrari. Przemierzając kręte odcinki toru kartingowego Poznań, zasiadając za kółkiem każdego z przedstawicieli włoskich marek będziesz mógł wyłonić swojego faworyta. Twoja decyzja z pewnością uwarunkowana będzie pierwszym, wizualnym wrażeniem jak i komfortem jazdy oraz mocą generowaną przez silnik każdego auta. Zarówno Lamborghini Gallardo i Ferrari F430 zadziwiają swoimi parametrami. Poniższe zestawienie to tylko namiastka tego, co czeka Cię na Torze Poznań!

Parametry techniczne aut

  Ferrari F430 Lamborghini Gallardo
Moc 490 KM 570 KM
Przyśpieszenie 0 - 100 3,9 s. 3,9 s.
Pojemność (cm3) 4308 5204
Silnik V8 V10, 40 zaworowy
Napęd tylny na cztery koła
V-max 315 km/h 324km/h
Skrzynia biegów 6-biegowa 6-biegowa 

Tor Poznań

Zagospodarowany na miejscu starych pasów lotniska Ławica – Tor Poznań, jest największym (dł. 4083 m) torem wyścigowym w Polsce o nawierzchni asfaltowej, w którego skład wchodzi także 1480 m tor kartingowy. Należący do Automobilklubu Wielkopolskiego obiekt, stanowi miejsce wyścigów motocyklowych i samochodowych na szczeblu zarówno krajowym, jak i europejskim.

Jazdę zrealizujesz na torze Poznań podczas track day. Tego dnia podczas sesji treningowych na torze będą testowane również inne samochody sportowe. Przed jazdą odbędziesz szkolenie z zasad obowiązujących na torze tj. Znaczenie flag, świateł, zasady jazdy. Następnie instruktor wyznaczy sesję Twojego treningu i po wstępnym przeszkoleniu zrealizujesz jazdę na torze. Impreza track day ma charakter całodniowy.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ilość okrążeń

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3 na pograniczu Przeźmierowa i Ławicy.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B.

 • Informacje dodatkowe

  Długość jednego okrążenia toru 1,5 km. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Podobne produkty

Social Media
Płatności
product